• inş.yük.müh. ve kentsel dönüşüm uzmanı
    erdoğan bayraktar'ın 23 nisan'daki imalı paylaşımı sonrası yapmış olduğu açıklama.

görsel

(bkz: sıvamak)

--- spoiler ---

atatürk’ü tanıtmaya çalışan bir önceki twitimle, kesinlikle hiç kimseye bir gönderme yapmadım. aslında atatürk’ü çok seven birisi değilim, ancak her türkiye vatandaşının atatürk’e saygı duyması gerektiğini vurgulamak istedim.
    --- spoiler ---
  • merak ettim nereli diye , trabzon ofluymuş , bunu diyen adam doğu veya güneydoğulu olsaydı , şuan ne pkk'lığı kalmıştı ne teröristliği , ne "k*rt" lüğü .

ama lazlar (cümle içi edit , laz değil karadenizli ) bu ülkeyi soyup soğana çevirirken sorun yok .
    bütün kurumların başında karadenizliler olunca sorun yok.
    ulan pkk kürtlere ne kadar büyük kötülük yaptın , kürtlerin başta bunu görmesi lazım.

şimdi bu adamın bu dediğim düşünce özgürlüğünde sayılacak ama çıkıp biri ben tayyip erdoğanı sevmiyorum dese anında tutuklanacak.

buna sessiz kalan halkında kendim dahil , muhalefetinde .............................................................................................................................

eveet linç editleri gelsin 1 : arkadaşlar genelde lazlar çok alınmış , lazlar trabzon da yokmuş rizedeymiş bilmem ne , tamam hocam kusura bakmayın özür dilerim de , size de bi empati olmuş oldu nasılki her kürt terörist değil , her pkklı kürt değilse buda böyle araya kaynayan bir gaf olsun lakin benim demek istediğim burada "laz" halkı değil , iki farklı toplumdan örnek vermekti , yani bunu kürt yapsa böyle olur ama laz veya bakın veya var yukarda da var karadenizli olunca sorun olmuyor , dedim. hala da diyorum.

linç editi 2 : arkadaşlar tamam anladım trabzonda laz yok :d ben laz derken direkt bu lazdır anlamında demedim ama diyelimki dedim tamam sorry aldım sözümü geri , demek istediğim şey şu "laz ,çerkez , alevi , sunni " kim olursa olsun karadenizli biri bunu derse sorun yapmıyorlar nokta.

linç edit 3 : cümle içi.
  • bunlar nasıl tutarsız mide bulandırıcı samimiyetsiz insanlar yahu.

neden sevip saygı duymalıyız videosu paylaşıp sonrasında nasıl tepkiler aldıysa artık sevmediğini belirtme gereği duymuş adı yolsuzluğa karışmış eski bakan. sevmemesi de iyi olmuş...
  • sevseydin şaşardım. siyasal islam temelli partilerde siyaset yapan birinin atatürkü sevmemesi normaldir. ha bir de üstüne karadenizli..
  • sevmiyorum ama saygı duyuyorum hmmmm
    ne kudüsü küstüreyim ne mekkeyi
  • bence içten içe hayranlık duyuyorsun ama söyleyemiyorsun erdoğan.

bu paylaşım ancak onu gösterir.
  • ilk defa doğru söz söyleyen bir akpli görmemize sebep olmuş açıklamadır.

atatürk'ü kimse sevmek zorunda değil ama saygı duymak zorundadır. açıkça sevmediğini söylemesi de bir dürüstlüktür. sevmediklerini hatta nefret ettiklerini zaten biliyoruz fakat bunu açıkça ifade eden bir akp kurmayı ben hatırlamıyorum. hep üstü kapalı laflar atıldı, kimsenin direkt olarak söylemeye götü yemedi.

edit: sanırım yazdığımdan "akpli tek dürüst insan" anlamı çıkmış, öyle tepkiler alıyorum. ne bu adamın ne diğerlerinin yediği haltlar unutuldu. kastım ilk defa akpli birinin doğru söz söylediğini vurgulamaktı. elbette bu doğru söz, kendisinin ve diğer tüm kan emicilerin doğru ve dürüst olduğu anlamına gelmez.
  • mide bulandırıcı adamın hezeyanı.
    adı yolsuzluğa karışmış kişi.
  • ifade özgürlüğüdür. kimse kimseyi sevmek zorunda değil. kuzey kore'de yaşanıyor sizin istediğiniz hayatlar, insanların zorla ölmüş liderler için ağlatılması falan.

böyle bir şeyin özlemini çeken kuzey kore'ye gidip özlem giderebilir.
hesabın var mı? giriş yap