• assassinscreed.uk.ubi.com/

  baştaki videonun in game görüntü kalitesi olduğunu duyunca ağlamama sebebiyet vermiş oyun.
 • görevlerinin başında, suikastı yapacağımız kişinin adı dışında başka bir bilgimizin olmayacağı, öldürmek zorunda olduğumuz kişiyi bulmak için araştırmamız gerekme ihtimali olan oyundur... tabi şans eseri adama direk te rastlayabiliriz, o zaman iş takibe kalır. x-box 360 bir an önce ucuzlasa bari.
 • oynanış bakımından hitman tarzı, fakat prince of persia: sands of time kadar atletizm gerektiren bir oyun olacağa benziyor. tanıtım demosunda altair zeki, çevik ve ahlaksız bir assassin olmanın yanında düz duvara tırmanabilecek kadar da abaza bir karakter görüntüsü çiziyor. ubisoft bu oyunu 3 bölümlük bir seriye dönüştürmeyi amaçlıyormuş. bence ikinci oyunda kesinlikle bir ninjayı yöneticez. (bkz: nah şuraya yazıyorum)
 • basrol kahramani altair in sol kolundan firlayan gizli bir bicagi vardir , ama bu guzel alet icin sol isaret parmaginin kesilmesi gerekmistir mekanizmanin nasil calistigi web sitesinde mevcut

  gercekten hit olacak bir oyun , izlemesi bile zevk veriyor savasma motoru gercekci tek darbeyle yere yigiliyorsunuz,her yere tirmanabiliyorsunuz, halk akilli ve en az istanbul kalabalik caddeler var, cok sey vaad ediyor ama oynayinca gorucez tabii ki
 • bir kaç videosunu seyredip şeytan çarpmışa döndüğüm oyun. şimdiden uykularım kaçtı.
 • 2007 yazının sonlarına doğru çıkması beklenen oyun.yalnızca x-box360'ta değil, playstation 3 ve pc platformlarında da boy gösterecektir.
  oyunun konusuna gelirsek; 1191 yılında 3. haçlı seferi ile birlikte kutsal toprakların bütünlüğü tehlike altındadır.altair adlı elit bir suikastçı hem sarazen hem de akıncı tarafındaki pütürleri temizleyip, güce denge getirmek adına kudüs'te cirit atmaktadır.ne var ki, bir süre sonra işler çığrından çıkacak ve yalnızca kutsal topraklar değil, bütün dünya tehlikeye girecektir...

  oyunun grafik kalitesini, oynanıştaki serbestliği yayınlanan screenshotlardan ve videolardan görmek mümkün.oyunun yapımcıları canlı veya cansız fark etmez, çevrenin tepkilerinin son derece gerçekçi olacağı yönünde duruyorlar.videolarda da bunun bir kısmını görebiliyoruz.eğer içerik açısından da sağlam bir şekilde gelir, vaad ettiklerini düzgün bir şekilde gerçekleştirirse, bu oyunun çok hayranı olacak gibi gözüküyor.oyun hakkındaki ilginç noktalardan biri de, videoların birinde bir sahnede görülenlerin 1191 yılına göre fazlasıyla hi-tech oluşları.oyunda galiba bir zaman yolculuğu söz konusu ve senaryoda oyun hakkında yazan "bütün dünya tehlikeye girecektir..." cümlesiyle geçmişte atılan istenmeyen bir adımla birlikte çok büyük sorunların ortaya çıktığından dem vuruluyor."nothing is true, everything is permitted." sloganı da, sanki bu sava destek verir nitelikte.
 • sitesinde çıkış tarihinin kasım 2007 olarak onaylandığı oyun. dört gözle bekliyoruz.
 • oyun içi videolarından gördüğüm kadarıyla iştahımı kabartıp bir delilik yapıp xbox 360 almama yol açabilecek bir oyun korkarım. hele bir de
  http://www.gametrailers.com/player/19861.html adresinde görülen gaz traier'ını da izledikten sonra zıvanadan çıkmak elde değil.
 • tam olarak 13 kasım 2007'de piyasaya çıkacak (playstation 3 için...tabi makus kadere yenik düşüp ertelenmezse) şu ana kadar yeni nesil konsollar için çıkmış en güzel oyun olacağa benzeyen eser.

  videolarında gördüğümüz kadarıyla, kudüs sokaklarında yürürken karşılaştığımız çevredeki insanlar çok gerçekçi. birine çarptığınızda dönüp size bakıyor, kadınlar gelip bir şeyler anlatıyor, ya da birini öldürdüğünüzde cesedin başına insanlar toplanıyor. dövüş sahneleri ve duvarlarda tırmanıp atlayıp zıplamalar da çok başarılı görünüyor. merakla bekliyoruz.
hesabın var mı? giriş yap