• hacettepe üni gibi güzide bir kurumda doçent doktor olan herifin sözlerine bakar mısınız?

üniversite de görevli bir öğretmen "bir insanın müslüman olması için gerizekalı olması lazım" dese o adamı afedersininiz şeyinden tavana asarlar ama nasıl olsa ateistleri koruyan bir sistem yok istediğinizi söyleyebilirsiniz. cumhurbaşkanı, diyanet, gelen geçen nefretini kusuyor, ülkede canımızı koruması gerekenler, hedef gösteriyor. bir gün tüm bu zulümlerin hesabı sorulur elbet.

twitter linki
    görsel

edit: @dahakacvucutgereklibenimseniunutmama
    nın uyarısı üzerine ekliyorum, sinan ateş eski ülkü ocakları başkanıymış, 2018 yılında tezini yazmış ve normalden çok hızlı bir şekilde doçent oluvermiş. ales puanı 70, dil puanı 73, lisans notu 64.
    görsel

kpss den 93 puan alıp sınıf öğretmeni olmasına izin verilmeyen insanlar var bu ülkede, ne yazık.
    kaynak
  • "hakaret etmek istemediğim halde hakaret ediyorum çünkü geri zekalıyım" mı demek istemiş, tam anlayamadım. hoca, sen hindistan'da doğsaydın, muhtemelen ineklerin önünde diz çöküp duruyordun. sende o potansiyeli görüyorum.
  • bir de insanların ateist olmasını zevk ve eğlence düşkünlüğüne bağlamazlar mı bu kısım ayrı bir komedi. zevk ve eğlence için asıl müslüman olunur, 50-60 yıl islam kurallarına göre yaşa sonra sonsuza dek şaraplı nehirler, huriler, sonsuz yaşam. diğer yandan ise yok oluş. hangisi daha eğlenceli duruyor?
  • insanın kendisine hikaye olarak anlatılan ve ispatı olmayan bir şeyi gidip başkasına mutlak gerçeklik diye satması asıl gerizekalılık.
  • hacettepe’yi iyi bilirim.

kendisi beytepe’de arkadaşsız geziyordur muhtemelen. gereksiz agresifliğinin nedeni bu bile olabilir :/

cv’sini de araştırmanızı öneririm. “haaa” diyişinizi şimdiden duyar gibiyim.
  • kendi haline bırakın eşelensin :)
  • insanın görmediği şeye inanması bana daha çok gerizekalılık gibi geliyor.
  • akli melakeleri yerinde olan hiç bir insanın allah konseptine inanması imkansızdır.
  • iktidar değişince yapılması gereken ilk şey akp'nin üniversiteleri yobaz beyinler yetiştirmek için yerleştirdiği bu beyinsiz comarlari işten kovmak olmalı...
hesabın var mı? giriş yap