• david copperfiled'in kendi adini kullanarak
  reklam yaptigini iddia edebilecek kadar
  suursuz bir kisi.
 • bir avrupa seyahtinde zafer takinin altinda karsilastigim bir insandir bu.neye gore orda karsima cikmasi gerekiyodu bilmiyorum ama cikti.alkolluydum (bkz: avrupai mcdonaldslarda bira servisi) laf attim, alttan aldi duymuyo gibi yapti.demek ki kral delikanli bi insanmis.
 • dilber gel beni serseri yollara vuralim savrulalim
  benden al beni cal beni bir dugum olup kavrulalim
  ellere nispet dostlara kismet
  dokture dokture oynayalim

  ve

  tenime smeeer esmer ister
  ah tenim esmeer esmer ister
  kiz vermessen elini yakar canini tenini
  soldurup gullerini
  susturup dillerini
  seni gidi seni gidi
  beni bilmez ah zilli (aman) (x2)

  ah beni sevme elleri sev
  ah beni sevme elleri seeev
  of aman aman
  dus yakamdan
  bulur bana yaratan
  varmak icin can atan

  esmer yarim herkes hayran
  esmer yariim yaradan kurban

  adli olumsuz eserleri sozleriyle canlandiran ve hayatimizin bir parcasi yapan edebi dir dehadir da bence.
  ben rober hatemonun esmer adli sarkisini bu sarkida gecen bulur bana yaratan varmak icin can atan kismi sebebiyle cok sevmisimdir, ve ister inanin ister inanmayin her caldiginda evde dokture dokture oynamisimdir bir final donemi.

  bana bi sekilde hitap edebildi ilk donemler yaratici kimligiyle yalan diyemem.
 • muhtesem tv kanali star da bir programin konuguydu
  gercek annesi oldugunu idda eden, okumasi yazmasi olmayan bir koylu kadin vardi ve buda gercek annesiyle cikmis gelmis programa
  yuh be kardesim, yurdum medyasi vs diyerek izlemeye basladim. kadin atilla benim oglum dedi ve kicinda ben vardi dedi. atilla sasirdi, sunucu 3-4 kere atillaya gostersene dedi. ve atilla sonunda gotunun biraz ustunu gosterdi.
  bu arada telefonla baglanan biriside abisi oldugunu idda etti. bu arada simdiki annesi bayildi. atilla anne annne diye feryatlar atarken doktor, ambulans cagirin sesleri yankilaniyordu studyodave canli yayin devam ediyordu. binlerce kisi canli yayinda nasil insan olduruluru izliyordu.
  atilla cok tirsti annesi olecek diye ama delikanli olsaydi kirardi o kameralarin hepsini, dagitirdi studyoyu. ama o 15 dakika sonra annesi kendine gelince devam etti.
  izlerken yuh beh bu kadarda olurmu dedigim her ana yenileri eklendi. hayret otesi bu dumur edici program sunucusu, konuklari, atillanin gercek annesi kim? az sonra, atillanin sizce gercek annesi kim? hemen arayin 0900...vs tanitimlariyla turk medya tarihine ismini altin harflerle yazdirdi. yillar sonra medyamiz hakkinda yapilacak olan belgesel ve arastirmalara iyi bir malzeme olacak bu katkilarindan dolayi atilla tasi ve star ailesini kutlarim.
 • en son sarkisi ben bir japona asik oldum, 5 i bir yerde takarasu, yakarasu, makarasu gibi sozler iceren turk muziginin son 1000 yildir yetistirdigi en kabiliyetli isim
 • cumartesi gecesi nevizadede gördüğüm; ailecek istememize rağmen bir japona aşık oldum adlı eseri söyletemediğimiz şahıs. *
 • ilk meşhur olduğu zamanlar starda özel bi programa çıkmış ve o zamanlar askere gitmeyen tarkan'a "bak yanlış yapıyorsun, nolur askerliini yap" biçiminde ağlamaklı bi sesle öğütler vermişti. sunucu çok duygulandınız atilla falan demişti, yanlış hatırlamıyosam programın başka bi içeriği de yoktu sırf bu konu hakkındaydı.
 • o fiziğiyle askerliğini nasıl komando olarak yaptığını anlayamadığım şahsiyet... ismail türüt ilk çıktığında buna "belden aşağını fazla sallama, hakkında şöyle böyle derler" demişti.
 • kendisinde freddy mercurynin bilgisini, görgüsünü, kültürünü ve asla karizmasını göremesem de havasını görebildiğim eğlengeç... insan..
 • japon kültürüne kendisi verdiğini öğrendiğimde ümitsizce harakiri'nin kendisine ne kadar uygun bir davranış şekli olduğunu anlayacağını umduğum insan
hesabın var mı? giriş yap