• her sabah mackadan harbiye'ye (itu'nun onunden gecerek) yuruyen ve divan oteli'ndeki divan pastanesi'nde adinin yazili oldugu masada oturan adam.
  • hoş bi özentiliği olan şair, romancı, aynı zamanda deneme ve eleştiri yazarı.
  • şu aralar trt2 de program yapan kişi, her zamanki kasketi ve o..
  • gecmi$teki edebiyatcilarin tüm ibneliklerini ortaya cikaran insan.
  • trt2 de attila ilhan'la zaman tünelinde bir yolculuk programini yapio
  • ben sana mecburum,pia,yagmur kacagi en guzel siirlerinden
  • muthis bir birikime evsahipligi yapmaktadir kendisi.siirleri kaliplar(ahahahyt bi daha kullanamayacam o tamlamayi)...cizgi ustudur, ama gel gelelim duz yazilari, denemeleri, makaleleridir asil enfes olan. mukemmel bi kompozisyon, ve konu hakimiyetiyle okuyucuyu o koseden o koseye savurur. muthis bir insandir, varligi mutluluk ve huzur vesilesidir bazi bedenlerde.
  • şiirlerinde marsilyadaki barlardan parisdeki cafelerden, londradaki garlardan falan bahsederek bizim bohem damarımız üstünde step dans yapar.
    parisi paris iken görmüş şanslı bir hergeledir aynı zamanda.
  • gavur illere gidip eleniler melenilerle fingirdeşebilmesi sebebiyle ekseriyette haset etmeme sebebiyet vermektedir.hayır mesele takke ilen kaşkol ise kralını takarım.

ama bir beyanatında:

"bana attila ilhan olmam sebebiyle yaklaşan kadınlara ilgi göstermem, terslerim.beni bilmeyen tanımayan benden şiir beklemeyene yazarım, çizerim, götürürüm de..." gibisinden bir şeyler demişti.

o sebepten eleni falan sanırım.

bi beyanatında ise ilk mastürbasyonunu ortaokul yıllarında denizler altında 20000 fersah ı okurken yaptığını söylemişti.

neden ekledim bunu bilmiyorum.
  • denemeleriyle dünyaya, türkiye'ye başka bir gözle bakmamı sağlayan insan. hangi serisi okunmali mutlaka.
hesabın var mı? giriş yap