• sayın imparator sevgili fatih terim avrupa şampiyonası sonrasında yapılan eleştiriler ve duyduğu hakaretler için az önce kırgın olduğunu ifade etti.tam hayret edicektim ki sonra dedim ki dur yahu manyakmısın sen ? 24 takım arasında en çok primi alan futbolcusuda maçı bırakmıştı.

vallahi oturduğum yerden bir gülme aldı beni.

ülkenin yarısından fazlası açlık sınırının altında , çalışma şartları 3.dünya ülkesi seviyesinde , insanlar yapamadıkları iş için aşağılanıyor , dayak yiyor hatta kurşun yiyor bu ülkede.dünyanın hangi ülkesinde yıllık 3.5 milyon avro alan bir teknik direktörün halka kırıldığını gördünüz?

bu nedir yahu ? bizim suçumuz ne ? bir tane yahu bir tane empati sahibi alçakgönüllü bir adam yokmu bir kurumun başında?

bu hayatta adalet olduğuna inan varsa lütfen yeşillendirsin benide inandırsın.

terim'in maaşı

edit : (bkz: oğuzcan'ın sesine kulak ver)
  • bunlar en son euro 2016 ardından açıklama falan yapacaklardı, cevap vereceklerdi, ortalığa kapak takacaklar, racon kesip nefesleri keseceklerdi. hatta turnuva boyunca göstermedikleri artistliği kameralar karşısında toplantı salonunda yapacaklardı.

darbe sonrası gündem değişikliği en çok bunlara yaradı. boşversersene; şu anda tek gündemimiz darbe, terör ve operasyonlar. kim umursayacak bu saatten sonra terim'in aldığı ücreti veya futbolculara dağıtılan primleri.

umursamıyormuşçasına ver pampa!

tanım: ekmek-köfte denklemi içerisinde kendini haklı göstermeye çalışan kişi beyanı.

edit: imla
  • ulkeye bak sirk gibi, her ayak bas olmus. en buyuk ayaklardan biride bu sozum ona imparatore.
  • alıngan kösele
  • hunharca kırılmıştır.
    zaten çok büyük kırılma sebebidir.
    ver 37.500 daha düz teklik olsun, bu ne amk. adam o kadar fedakarlık yapmış, bir alacağı yerde 37500 eksik alıyor, siz burada yok başarısıydı yok tavrıydı giydirin durun. yoksa yok. alla alla
  • 24 takimin 16 sinin ust tura ciktigi bir turnuvada elenen bir adamin kirginligini kale almak bile bize yakismaz bence. sen once ya aldigin parayi haket, ya da hakkettigin parayi al da ondan sonra saga sola laf et.
  • ben de diyorum ki sadece bir sene de aldığı paranın hiç olmazsa dörtte biri ni bile neden şehit ve gazilere bağışlamadı.

(bkz: kırgın) olduğundanmış demek.
  • o da (bkz: bugunku kurla)
hesabın var mı? giriş yap