• yazılarını sıkılmadan herkes okuyabilir.hayat dolu bir insan yaşamayı ve eğlenmeyi biliyor. herşey yerinde ve zamanında... bunun farkında!
 • genelde yazilari:
  - kadin-erkek ili$kileri
  - adanaliyik olgusu
  - alman anne ve yari almanlik
  - sevgilisi ile olan ili$kisi

  uzerine kurulu insan. kadin-erkek ili$kileri uzerine bu kadar kafa yormasinin sebebi hayatinin bir doneminde di$lanmi$ veya uzun sureli yalnizlik ya$ami$ olmasindan kaynaklaniyor olabilir.

  "adanaliyik olgusu" bahadir boysal'in da cok fazla kullandigi bir kavram olup temelde "plazada laptop'im ve french press'ten ictigim guney amerika harmani kahvem ile size cok uzak/sizden cok farkli ve yalitilmi$ bir ya$am suruyor olsam da aslinda sizden biriyim" demenin bir ba$ka yoludur.

  alman anne ve yari almanliktan dem vurmanin ise aklima gelen ilk anlami "bati medeniyetine sizden cok daha yakinim ve sizi yonlendirmeye cali$irsam bunu aklinizdan cikarmayin". evet ay$e arman vatanda$larin saf ve temiz duygularla, kesinlikle icten pazarlikli olmaktan uzak email ve mektuplarina kendince geli$mi$ ve cagda$lik kokan cevaplar vermekten cekinmez, bunu yaparken de okuyucuya daha once veya daha sonra verdigi/verecegi "ben batiyi bilirim, annem almandi kuzum, kime ne diyosun ohoo" mesajinin kafasinda canlanmasini garanti etmi$tir. mesela kendisine 30lu ya$larina gelmi$ ve halen bakire oldugunu, bundan da gurur duydugunu soyleyen bir okuyucusuna "eh be kizim, tamam anlarim sevdigin ki$iye saklamayi da.. paketi bozdurmak icin bu kadar da beklenir mi, sevi$ bak ne kadar ho$una gidecek" demeyi kendinde hak gorur.

  ve tabi son olarak sevgilisi ile ili$kisini surekli kaleme dokmekten, pardon.. laptop'indaki word'une dokmekten cekinmez yari alman yari adanali sevimli yazar ay$e. ay$e arman'nin ozel hayatini okuyucuyla payla$masi kesinlikle sicak bir ili$ki kurabilmek ve dogalliktan uzak tarzina dogallik katmak icindir. ayrica okuyucuya son donemlerde ba$indan gecen iyi ve kotu $eyleri yazip, fidbek* almak suretiyle guvensiz temeller uzerine kurulu ili$kisini kamuoyu yoklamasina sunmakta, guvenoyu veya veto almaktadir.

  ay$e arman son takip etmeyi biraktigimda bir anne adayi idi, hamile kaldiktan sonra mi once mi evlendigini inanin takip edemedim, zaten uzunca bir suredir de o donemlerde yazdigi hurriyet gazetesini almiyorum.
 • özgür evlilik olayında aşmış bence.. bir koca iki ayrı ev..
  3 gün kendi evinde tek başına, 4 gün sevgili kocasıyla..
 • kendisi adanalı olup, tarsus amerikan lisesini bitirmiştir. istanbul üniversitesi basın yayın yüksek okuluna gitmiş, ama diploması yoktur ( bu okulu bitir(e)mediği anlamına gelir haliyle) . 18 yaşında, noktada çalışmaya başlayan, daha sonra, aktuel, tempo gibi dergilerde de çalışan kadın yazar. eh şimdi hurriyette. birde annesi almanmış.
 • insanlari, hayati uclarda yasamasiyla ikilemde birakan kadin... acaba gercekten samimi mi yoksa sadece daha fazla okunmak icin mi boyle gubidik evlilikler falan yapiyo diye dusunmemek elde degil ama istedigi zaman cok sirin olabildigi bir gercek
 • hurriyetteki onemli roportajlari yapan sahsiyet...
  tarsus american college mezunu...
 • eli kalem tutan herkes yazar dedirten sahis...gozlerini merak ederim hep.
 • fw mailleri utanmadan köşesine tamamen koyup uzerine de lütfederek bir satır giriş yazarak, kimi zamanda kocasından annesinden ve kendisine gelen yılbaşı hediyelerinden biiiiir biiir söz ederek köşe yazarlığı yapan ve her nasılsa kimilerinin gözünde "sıradışıyım ben çılgın kadınım" imajı yaratmış olan, sinir olduğum ve bir tek röportajlarını okuduğum hatun kişi.
 • tam çalıştığı yere uygun düzeysiz ama avrupai görünüşlü
 • aşırı boş insan. gazeteleri boş köşe yazılarıyla doldurur. boş röportajlar yapar. röportaj yaptıklarıyla fotoğraf çektirir falan.
hesabın var mı? giriş yap