• kepenk kapatır yakında
  • böyle haberimiz olsun

unutma unutturma

link guncellendi
  • ufacık esnaflık hayatında yapabileceği en büyük salaklığı yapmış kuruyemişçi. haydi yavrum soldan soldan.

edit: şahsın kuruyemişçiyle bir bağlantısının olmadığı iddia ediliyor.

yeni edit: şahsın kuruyemişçide dönüşümlü çalışan insanlardan biri olduğu da iddia ediliyor.
  • ali ismail korkmaz'ı da bunun gibiler öldürdü işte. jurnalci, hükümetten daha çok hükümetçi, gözü gönlü kör esnaflardır. yarın öbür gün de taksim esnafı gibi çok ağlayacaksınız ama biz unutmayacağız!
  • bu saatten sonra buradan alışveriş yapan haysiyetsiz ve yavşaktır.
  • gezi zamanı olduğu gibi esnaf hedef göstermelerde başlamış. ulan bari yedi yıl sonra farklı senaryolar tutuşturaydılar elinize.
  • kadikoylu olarak yillar gecse de hatirlayayim diye yaziyorum. soz ucar, yazi kalir ve yukarida ciksin, herkes gorsun

ben yillar gecse de hala boyle bir esnafin kadikoyde varolacagini dusunmuyorum da yine de onlemimi aldim
  • kadıköy halkının umrunda bile olmayacak dükkan.

o bahsettiğiniz kadıköy halkı bugün hala mado'ya giren, starbucks'dan kahve alan halk.

dünü unuttu, yarını da unutur hiç meraklanmayın. iki gün hede hüde boykot len mq üçüncü gün kar$iim ordan biraz fıstık ver...
  • herkes izlesin görsün
  • hiç bir şey olmayacaktır. türk halkı unutkandır. kültürümüzde vardır. bugüne kadar bunun gibi onlarca şirket, esnaf günyüzüne çıktı boykot edilmesi için vs sonuç sıfır. bizin kültürümüzde unutmak makbuldür. acı olayları hatırlamak, ders almak yerine unutmayı tercih ederiz. batı ülkeleri savaşlar hakkında yüzlerce film çeker. biz ise kendi gençlerimize bile anlatamayız kendi mücadelemizi. onun yüzündendir ki milyonlarca klavye komandosu mevcuttur ülkede.
hesabın var mı? giriş yap