• ben sizin babanizim, ben ne dersem o olur.. diye giden gudik sarkiyi soyliyen adam..
  • turkiye'nin frank zappa'si *
    (bkz: ben sizin babanizim)
  • bu ülkede imajımdan müziğime, klibimden güfteme marjinal bir müzisyenim deme hakkına sahip 2 adam varsa biri kesinlikle bu adamdır.. diğer pozisyon için de zannederim rıza silahlıpoda ile akrep nalan kapışırlar..
  • klibinde kullandığı kocaman pembe ve ilginç gözlüklerle kafaların bir kenarına kazınmış büyük müzisyen.
  • bizim kıymetini bilmediğimiz bu müzisyen hitchhikers guide to the galaxy'e göre evrenin en kötü 100 şiirine birçok eser sokarak türklerin adının evren çapında duyulmasında büyük önem sağlamıştır.*
  • "tarak" isimli eserinde (beste ve gufte gene kendisine ait sanirim) "benim bir bir tarragim var, iste boyu bu kadar" diyerek ve akabinde (video klip esnasinda) dev boyutlarda bir tarak cikararak ekran basinda delirmeme sebep olmus, evden kacip 12 tarak cetesini kurmama yolacmis sahsiyet. buyuk sanatci, ilginc kisilik (bay meteor'a da buradan saygilarimi gonderiyorum).
  • absurdizm akimi dahilinde turkiye'de bundan ote populer video cekebilen vatanda$ oldugunu zannetmiyorum.. helal olsun, fark yaratmi$ti.
  • keşke tekrar ekranlara çıksa da şahane şarkılarını seslendirmeye devam etse. şarkılarının adını bile hatırlamıyor olmamıza rağmen bazı nakaratları var ki asla unutulmaz, bir de hatırlarım klibinde devasa plastik bir gözlük takıyordu o dönemler o gözlüklerin minyatürlerini saç tokası yapmışlardı ve çok popüler bir tokaydı.

sevgilim sevgilim nasılsın
    soğuk iç sesin kısılsın
    köpüklü banyo yaparken
    birden sular kesilsin

burnun kapıya kısılsın
    diskoda hop hop oynarken
    kot pantolonun yırtılsın
  • bamba$ka nefis bir insandı barbaros hayrettin. ne gercek adını ögrenebilen ne de soyadı hakkında bir bilgisi olan cıktı.
    kalın renkli gözlükleri bay kubudik muadili sac tıra$ıyla bir sabah aniden sabah $ekerleri türü bir programla hayatımıza girdi. genel olarak uyku sersemi oldugumuzdan dinledik ''ben sizin babanızım'' $arkısının yeterli ba$arı sagladıgından emin olduktan sonra $u $aheseri bizlere armagan etti;
    burnun kapıya kısılsın
    diskoda hop hop oynarken
    kot pantolonun yırtılsın

bir süre sonra ülkemizdeki misyonunu tamamlayıp uzak diyarlara müzigini götürdügünden $üpheleniyo.
hesabın var mı? giriş yap