• son derece populer olan, özellikle haluk levent ve cem karaca şarkılarını çok iyi söyleyen ama sezen aksu şarkısını rezil etmiş kişi.
    bu yarışmayı o kazanır, gelecekte bir haluk levent olur, çok da başarılı olur zannımca.
  • yarisma baslamadan once seyirciye tanitma babinda yapilan roportajda izlemistim bi kere bu arkadasi.once upon a time in mexico nun afisinin onunde konustuydu(johnny depp e benzediginin farkındaydı yani),sonra ailesinin falan gosterdiydi,gariban,fakir bi aileydi galiba simdi tam hatirlayamadim,karadenizliydi herhalde,agladiydi baya bi bu kazandigini ogrenince,dus sokagindan bi sarki soylediydi,deniz kenarinda gitariyla.
    sonra muzikal gecmisi alakasi sorulunca deniz kenarinda gitar calarim arkadaslara dediydi.
    temiz,iyi aile cocugu,saf,tek umudu bu yarısma olan,secilemezsem bu sahil kasabasına tıkılıp kalıcam gibi bi izlenim edindim.
  • johnny deppe ozellikle pirates of the caribbean filminde canlandirdigi karakter dusunuldugunde inanilmaz benzeyen sahis. sesi de guzel tarzi da tipi de. biraz sıkkın ve utangac bir tarzi var, eh bu da gunumuzun yavsak vede gevsek erkeklerinden farkliymis izlenimi birakiyor... sarki soylerken dinlemeye izlemeye doyamiyoruz.
  • akademi türkiye ye katılmadan önce kardeniz ereğli alp cafe de hafta sonları çıkan sesi sayesinde çok önemli yerlere geleceğine inandığım şahıs...
  • saçlarını sıkıca toplayıp atkuyruğu yapınca teletubby'ye benziyor bu. yok, olmaz bu kadar benzerlik. resmen onun kulaklarını almışlar teletubbylere kondurmuşlar...
  • johnny depp'in yakınından geçemeyen insan... iki boncuk takıp, kalem çekmekle coni olunmuyor. onu coniye benzetenlere, allah-u tealanın tez zamanda akıl, fikir ve göz ihsan etmesini diliyorum.
    amin.
  • soyunma odası olduğu halde kameraların önünde soyunmayı tercih eder kendisi...
  • kdz. eregli'de bardan tanıyıp sevdiğim, tv'de gördüğümde şaşırdığım, canlı performansta çok başarılı olmasına rağmen tv'de aynı başarıyı yansıtamadığına inandığım kişi. kendisi aynı zamanda kdz. ereğli'nin gururu haline gelmiştir ki bu da, önceleri kendisini barda çalan ipsiz sapsız çocuk olarak gören insanların ne kadar ikiyüzlü olduğunu göstermesi açısından dikkat çekicidir.
  • ses rengi* kıraç'la birebir olan, zannımca cem karaca şarkılarını gerçekten iyi söyleyen, rock dışında herhangi bir dalda asla ama asla şarkı söylememesi gereken kişi. bu haftaki bon jovi performansını sabırsızlıkla bekliyor, başarılar diliyorum kendisine. ayrıca hastayım her bişeysine, belirtim dedim:) (bkz: kıskananlar çatlasın) (bkz: barış yüzünden akademi türkiye izlemek)
  • hayatı boyunca türk tv kanallarında beğeni besleyeceği birisini görememiş beni yayınlara çıkarak dawson's creek'in pacey'sini görmüşe çeviren; bana akademi türkiye'yi izlettiren ve gördüğüm zaman suratıma aptal bir sırıtmanın yayıldığını farkettiğim değişik bir hoşluğunun ve sevimliliğinin olduğuna inandığım kişi. bana babamın yanında "ama çok tatlı!" deme rezilliğini yaşatan yarışmacı.
    tabi bir de ilk defa uzun saçın gerçekten çok yakıştığına inandığım, "erkeklerin hepsine kısa saç yakışır, uzatmasın kimse saçını maçını, kıl oluyorum" tezimi ve tribimi yıkan, dağıtan erkek olma özelliğinde. beğeniyor, ailecek izliyoruz.
hesabın var mı? giriş yap