3826 entry daha
  • milli takımda irfan can kahveci ile aynı kanatta oynarken görmek istiyorum. çok can yakarlar.
  • bu çocuk inanmış arkadaşlar. her konuda. ikna etmiş kendisini. daha iyisi olmak için günbegün çalışıyor. yetmiyor daha iyisi olmak için devam ediyor. geçen senelerde zaten yazılmıştı; sacha ile birlikte özel antrenörlerle çalışan iki futbolcusundan biriydi galatasaray'ın. sadece galatasaray'da ki ilk maçı ile son maçı arasında ki fiziksel farka baksanız bile net görebiliyorsunuz keza oyun mentalitesine hiç girmiyorum çünkü seviye atladı bu konuda. şu anda çok rahat bir şekilde büyük liglerin baş takımlarında rotasyon, başaltı takımlarında kilit oyuncu görevi görebilir. skor potansiyeli olan, çalışkan, fiziği güçlü, gelişime açık ve elbette karakterli bir çocuk. hayran hayran izlemekte, çitayı daha nerelere çıkaracağını merak etmekteyim. yürüyedur aslan.

bu arada 15 milyona 5 mevkide standart üstü oynayabilecek bir yerli yazın buraya da sonra sizin tahmin ettiğiniz o ucube fiyatları kabullenelim. daha senenin başında; sırf türk pasaportu olduğu için cengiz'e 15 milyon verildi. barış alper bu sene geçireceği avrupa kupası sonrası boey standartında tekliflere maruz kalacaktır bunu görmek için alim olmaya gerek yok.

ayrıca tahmin o kadar sinir bozucu ki bunu yazmakta beis görmüyorum; bu çocuğu 15'e bırakan galatasaray'a ihanet etmiş demektir.

tanım: atatürk'ün sporcu tanımına uyan; potansiyelini kendi belirleyecek olan, ne zaman tamam buymuş desek bir şeyler yapıp bizi hep dumura uğratan gözümüzün nuru, über top tepici.

edit: yazım hatası.
  • (bkz: #163762345) buyur atatürk'ün sporcu tanımına uyan barış alper yılmaz!

tanım: malum takımın taraftarının klasik abartmasına konu olan top tepici. meslektaşını sakatlamaya yönelik yaptığı kasti hareketleriyle meşhurdur.
  • 25 milyon euro karşılığında galatasaray'ın aston villa ile anlaştığı söylenen oyuncu.

ilk olarak ekşi transfer servisi duyurdu.
hesabın var mı? giriş yap