hesabın var mı? giriş yap

 • 24 yaşında 4 çocuk babası. çocuğun elinde silah geziyor. harika bir doğal seçilim örneği.

  edit: herkes çocuğun silahı kaldıramayacağından bahsetmiş. doğrudur lakin bu olayın yaşanması için gereken tek şey tetiğin çekilmesi. çocuğun silahı alıp tek başına kafaya nişan alabilmesini beklemeyin zaten.

 • aramaya inandım ama yok sanırım böyle bi başlık.
  sadece bende mi oluyor bilmiyorum ama uzakta gördüğüm arkadaşa doğru giderken yaşadığım sıkıntıdır.
  uzaktan görürsün elinle işaret edersin ve yürümeye başlayınca o sıkıntı da başlar. adamın gözüne bakamıyosun kafanı çevirip sağa sola bakarak o 15 20 saniyeyi eritmeye uğraşırsın. gözüne bakıp mal mal da gülmek istemiyorsun.. en nihayetinde sıkıntılı geçen bir süreçtir. ya da ben mal olabilirim tabi bu da kuvvetli bir ihtimal.

 • nedenini anlamak çok da zor değildir.

  araştırma görevlisi demek, eli henüz para görmüş yeni mezun demektir. para da öyle çok matah bir para değildir ama "almışken" felsefesini kısmen uygulamanıza izin verir. kışlık bot alsanız, yazın sıkıntı çekersiniz. yazlık ayakkabı alsanız kışın sıkıntı çekersiniz. abiye ayakkabı alsanız, bir anda gardırobunuzu değiştirmek zorunda kalacağınız için pahalıya patlar. hem spor ayakkabı olacak hem her mevsim olacak hem spor giyinmenize uygun olacak hem de trekking vs hafta sonu kaçışlarına uygun olacak. eh, işte 10 fonksiyonu yerine getirdiği için elde de para var, artık öğrencilikteki gibi değilsiniz, bastırıp parayı alıyorsunuz en iyisinden bir dağcı ayakkabısı.

  işe git, uyumlu. oradan çıkınca bara git cool. oradan çıkınca eve git, çıkarmadan yat, terletmez. hafta sonu atla trekking'e git, şukela.

  ben dağcılık ayakkabısı giymeyen araştırma görevlisine iyi gözle bakmam.

 • son zamanlarda çok anarşistim.

  dün polis gbt ve üst kontrolü için beni çevirdi.

  kimliğimi istedi.
  çıkardım verdim.

  çantanı arayacağım dedi.
  buyrun lütfen diyip çantamı uzattım.

  çantamı karıştırırken,
  içinde bir şey buldu...
  flüt temizleme bezim.

  ne olduğunu anlamak için baya bir eline alıp kurcaladı.
  ve ben de dur yapma o bez iğrenç tükürük içinde demedim.

  bütün elleri kuru tükürük oldu ve hiç karışmadım.
  anarchy in söğütlüçeşme!