hesabın var mı? giriş yap

 • eskiden bize şımarınca "piç kurusu" der bir güzel döverlerdi, şimdi yok hiperaktif, yok çok asabi. geçen halaoğlu bir şeyler söylüyor oğluna, çocuk dünyanın postasını koydu buna, bu hala "bizim oğlan çok asabi". ne asabisi lan, beş yaşındaki adamın ne asabiyeti olacak? biz de asabiydik, anam terlikle bir girişir, alırdı bütün sinirlerimizi, köftelik kıyma gibi kalırdık öyle. şu an karşınızda gördüğünüz bu eşsiz nesil böyle yetişti.

 • çok sevindiricidir. bu muhtemelen boğaziçi'de atatürk'e hakaret edenlerin içindeydi. adam para aldıktan sonra keşke bir de yatırıp silkseydi. öyle daha iyi olurdu.

 • tatmin etmeyen açıklama. sen bu adımı müşterini korumak için attığını söylüyorsun. peki yaptığın sadece müşterinin internetini koruma amaçlıysa, neden 9 tl aldıktan ve 2gb bittikten sonra da paketteki interneti paylaşmaya devam edecek diyorsun? hani müşterini koruyup internetinin kötü niyetli olarak harcanmasını önlemekti amacın?

  yaptığın müşteriyi korumak değil, amacın da bu değil. amacın insanlara hediye ediyoruz ayağına şerefsizce paket satmak.

 • milletvekili olma yolunda istifa eden 9 rektörün sadece 2 tanesi aday gösterilmiştir. (ethem tolga, durmuş boztuğ)

  geri kalan 24 akademisyen arasında aday gösterilen kişi sayısı ise 4'tür. (fazıl hüsnü, ahmet doğan, hüseyin yayman, emin zararsız)

  istifa edip, ''yeni türkiye'yi inşa edeceğiz'' diye mesaj atan akademisyenlere, bilim adamlarına (!) geçmiş olsun. yeni türkiye yolunda puahahahaha

 • şanslıdır. o gün ders yapılmaz, türkiye'nin sabahın köründeki maçları 55 ekran tv'den pür dikkat izlenirdi.

 • son zamanlarda mısralarını dizelerini istemsizce dilime şarkı yaptığım şair

  --bir gün seni unutmak zorunda kalırsam aşkımın küçüklüğüne değil çaresizliğimin büyüklüğüne inan--

  ne zaman okudum ne zaman ezberledim bilmiyorum ama yüzeye çıkıp dolanıyor dilime şiirleri.

  --nasıl iş bu her yanına çiçek yağmış erik ağacının,
  ışık içinde yüzüyor.
  neresinden baksan gözlerin kamaşır.

  oysa ben;
  akşam olmuşum
  yapraklarım dökülüyor usul usul
  adım sonbahar

 • dünyayı ele geçirmek için sahip olmanız gereken yegane araç. artık nasıl bi' sihri var büyüsü nedir çözemedim ama dükkandan içeri girdikten bi'kaç saniye sonra, abi bana üç ekmek sekiz yumurta bi' tane kelebek makarna ve kola, diyorsunuz ve gözünüz televizyona kayıp dünya ile olan bütün ilişkini koparıyorsunuz, gözünüz ondan başka hiçbir şey görmüyor, varsa yoksa bakkal televizyonu... öyle bi' etkisi var. sırf bu yüzden yıllar oldu bakkala gitmiyorum arkadaşlar önünden bile geçmiyorum zira sesini duyunca bile bi' kalıyorum olduğum yerde... evet.

 • iş anneye saygı duyma, değer verme boyutundan çıkmış doğrudan nişanlısına saygısızlık aşamasına geçmiş. videoda olay anneyi onore etmek değil, kıza daha her şeyin başındayken "annem her daim senden önce gelir" mesajı vermek. tamam annen yine değerli olsun ama bunun yeri orası mı? damat olacak dangoz daha ilişkinin başında annesi ile nişanlısı arasına durduk yere, saçma sapan bir nifak sokuyor herkesin gözü önünde nişanlısını rencide ederek. sonra evlenilirse bile o kız ile kaynanası arasında sağlıklı bi diyalog sürmesi beklenebilir mi?

  ayrıca annesi adam olsa uyarması lazım "önce nişanlın ile bi dans et sonra benle edersin oğlum" diye.

  herkes yazmış gerçekten de kız için geç değil, umarım kendisini sahnede g.t gibi bırakıp annesine koşan bu adamla evlenmek gibi bir hataya düşmemiştir.

 • ahaha tespit gibi tespit.

  anilar gozumde canlandi. o fezaya dikilen topa kafayla cikan stoper ve forvet mucadelesi de inanilmazdi.

  babam alpay ozalan icin bu herif o toplara kafa vura vura gerizekali olacak derdi ki hakliymis. su an goruyoruz kendisini. *

  simdi kaleci de ortasaha gibi defans gibi ayakla oyun kuruyor. futbolun harala gurele oynandigi, bol dikilmis formalarin ruzgarda salindigi zamanlar artik geride kaldi.