hesabın var mı? giriş yap

 • hayatımda gordugum en büyük kezban taksim'de karsıma cıktı, bir aksamüstü galatasaray civarlarında kendisine adres sordum "hahahah orayı bilmiyor musun gercekten, tanısmak mı istiyorsun? bu numaraları ben yemem" demisti bana. ben de adres stresi ve bir yeri bulamayan kamil imajıyla kuyruguma arkama sıkıstırarak yoluma devam etmistim.

  sonra arkadan gelen bir lavuga yoneldim "bilader dedim suraya nasıl giderim" kardes dedi yuz metre git solda gorursun.

  belki sözlük yazarıdır o kız, bilemiyorum.

  aksam sözlüge gelip, taksimin sapık dolu olması diye bir baslık acmıs olabilir.

 • before: san diego hard rock cafe teras katı pool partideyiz. ortam bildiğin ateş ediyor. 12 liraya long island içiyoruz. akşamına paul okenfold aynı mekandaymış, biletler 100 lira. gece eve dönerken bud lime bira alıyorum 24'lü, 48'li. neredeyse para vermiyorum.

  after: dün istanbuldan dönerken acıktım yeni yolda bir oksijende durdum. ekmeğin üstüne 4 adet ince uzun köfte koyup üstüne yoğurt dökmüşler. kola ile birlikte 60 tl ödedim.

 • evet arkadaşlar. devrim niteliğinde, ezber bozan bir yöntemle karşınızdayım.

  olay çok basit. ilk olarak tinder hesabınızdaki tüm fotoğrafları kaldırıyorsunuz. en iyi fotoğrafınızı seçip, fotoğrafı 180 derece ters olacak şekilde profilinize ekliyorsunuz. sıra size geldiğinde ilgili tinder kızı fotoğrafınızın ters olduğunu farkediyor. sizi daha net görebilmek adına telefonu ters çeviriyor. sola atmaya karar veriyor. veee buummm! tebrikler eşleştiniz. ilgili kişi telefonu ters çevirdiği için artık kızın solu telefonun sağı olmuş oldu. bu durumda kullanıcı sizi sola atmak isterken yanlışlıkla sağa attı.

  şimdi gidip eşleşmelerinizin ve fikifikilerinizin tadını çıkarın dostlarım.

 • ruyamda hz. isa'yi goruyorum ve kendisine diyorum ki,
  "abi jesus christ birle$ik mi yazilir ayri mi allaha$kina soyle deliricem?" .
  tekrar tekrar soruyorum o sadece bakiyor . cevap verdi mi hatirlamiyorum .

 • ilay (4), ege (6)

  ilay: nasıl görünüyorum?
  romica: çok güzelsin.
  ilay: iyi de tarif et...
  romica: saçların rengini güneşten almış, gözlerim kamaşıyor bakamıyorum...gözlerin menekşeleri kıskandırıyor...
  ilay:hihihihi...
  ege: beni de tarif et...
  romica: saçların altın bir madalyon gibi parlıyor, gözlerin ise aynı adını aldığın ege denizi kadar derin mavi bakıyor...
  ege: yakışıklıyım yani...
  romica: evet, dünyanın en yakışıklısı sensin...
  ilay: kendini de tarif et...
  romica: saçlarım alev renginde bir deniz gibi dalgalanıyor, gözlerim bal gi...
  ege: bir kere senin saçını kuaför boyuyor, ayda bir de dibi geliyor, hiç kendini övme!
  romica: eşşoğlusu!%!!

 • ''taksici 3 lira bozuğu çıkmayınca "hakkını helal et abi" dedi. ben de hak geçmesin diye 3 liralık daha git dedim, şimdi yürüyerek geri
  dönüyorum.
  paramı kimseye yedirmem arkadaş, enayi miyim ben ''

 • genesis'in altın günlerinden kalma, benzeri olmayan ve taklit edilmesi imkansız soundunu çok yoğun ve derin hissettiren bir albümdür. peter gabriel iyice coşar ve phil henüz popçu olmamıştır. hepsinin olağanüstü bir performans gösterdiği, 5 sn. duysanız bile aha işte genesis diye tanıyabileceğiniz , artık neden bu kadar baba albümlerin asla üretilemediğini uzun uzun düşündüğünüz ve burda adını görünce eve gidip hemen tekrar dinlemek ve o alemlere dalmak isteyeceğiniz bir albümdür. musical boxzannımca rock tarihinin en klasik, en hüzünlü, en mistik parçalarından biridir.