• ankara 5. sulh ceza hakimliği'nin bekir pakdemirli’nin talebi üzerine verdiği 21.03.2019 tarih ve 2019/2365 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • ithalatı pek bir seven bakan olur kendileri.

(bkz: here we start)
  • tarım ve orman bakanıdır.
  • kendisi dünyanın en büyük dondurulmuş patates üreticisinin ortadoğu danışmanıdır.
    türkiye cumhuriyeti tarım bakanıdır.
    tarım bakanlığı döneminde türkiye'de patates ithal yasağı kalkmış ve ithalatına başlanmıştır.
    bu entry'yi bakalım neye göre sildirecek çok merak ediyorum.
  • amasya'nın taşova ilçesinde yaptığı mitingde "bu adilere sandıkta cevap verecek misiniz" diyerek muhalif siyasetçilere hakaret eden atanmış bakan. videosunu da koyayım itiraz gelmesin.

https://mobile.twitter.com/…tus/1110247762669518849

hadi bekir, git mahkemene ağla da bunu da sildir.
  • ortamlarda fedö ile mücadele ediyoruz dersin,kim bilecek.

abisi fedöncü ve tutuklu,kendisini bakan yapıyor.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/…yok-218389h.htm
  • bir mitingte ahaliye, akp dışındaki partilere oy verecek vatandaşları kastederek : "bu adilere cevabı sandıkta verecek misiniz ?" sorusunu soran adam.

bu adamın yönettiği tarımın hali ortada... böyle bir cümle kullandığına neden şaşırıyoruz anlamıyorum.

edit : bakan bey bir açıklama yaptı ve "miting alanına gelen biri ben pkklıyım diye provokasyon yaptı" diye o beyanda bulunduğunu söyledi. açıkçası bana çok inandırıcı gelmedi. bir mitingte (akp veya chp fark etmez) meczup olmayan biri çıkıp "ben pkklıyım" diye bağırsa, o bağırtısı herhalde son bağırtısı olur... o adamı oraya gömerler. bakıyoruz, herhangi bir şey olmamış sanki.
  • adi bir dil kullanıp, yerel seçimler için çalışacağına, tarım politikaları üretsin. üzerine vazife olmayan işlerle uğraşmasın. soğan,patates vs almış başını gidiyor, beyefendi amasya’da belediye başkanına oy dileniyor.
  • toplamda 8 aydır bakansın.
    elektrikli traktör prototipinin hazır olduğunu ve seri üretime geçileceğini söylüyorsun.
    bu gerçekse bunu senin yaptırmadığın belli,
    bekir biz daha 7 senedir otomobil üretimine geçemedik.
    bu traktör işi nasıl olucak?
hesabın var mı? giriş yap