• don't look up'taki performansiniz harikaydi. ulkece bizi dunya sinemasinda temsil ettiginiz icin size minnettarim. sorum yok, basarilar.
  • kral hoş geldin.

dicaprio olacak adamdın, coğrafya’nın kader olduğu gerçeğini bizlere bir kez daha gösterdiğin için sağ ol.

edit: sorum yok, sağlığına kavuştuğunu görmek güzel.
  • merhaba, buradayım. sorularınızı bekliyorum.

kanıt

sorularınıza verilmiş yanıtları görmek için şu bağlantıyı kullanabilirsiniz: (bkz: ben arda kural sorularınızı cevaplıyorum/@arda kural)

edit:ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. güzel geçti :)

not: soru cevap etkinliğini ekşi sözlük android & ios uygulamalarından ve mobil/web tarayıcınızdan takip edebilirsiniz.
  • arda kural kim amk ya diyenler; arda kural gencligimizin idolüdür, adamdır.

yolun açık olsun kral.
  • arda bey merhaba, genciligimizden beri size hayranız. yeni proje gelir mi, düzenli olarak görmek istiyoruz sizi ekranda.

bir de sizi sevmeyen insan görmedim. herkes sizi sevme konusunda mutabık. bu nedenle davet gelse millet ittifakı cumhurbaşkanı olmayı düşünür müsünüz?
    • herkes bir şekilde hipnotize edildi ve beni sevmek zorundasınız. başka çıkar yolu yok :) eger istiyorsanız cumhurbaşkanı da olurum. :)
  • sevgili arda kural sağlam bir dönüş yapmanıza hepimiz çok sevindik. vallahi kaç gündür arda kural dizileri izleyip izleyip geçmişe gidip geldim hatta. benim sorum şu; izlediğiniz hangi dizide veya filmde rol almak isterdiniz? bir de en sevdiğiniz film hangisidir?

cevabınız için şimdiden teşekkürler.
    • aslında beni tatmin eden roller olmasını isterim.

bak bunu kimse oynayamaz arda'ya verelim dedikleri bir rol. yapıtın içerisinde bir değişkenlik arz eden, bir tavır barındıran rol.

"cesaretin var mı aşka?" adlı filmi çok seviyorum.
  • öncelikle hoş geldiniz:)
    sizi tekrar ekranlarda görmek çok güzel.

90’lara dair en çok özlediğiniz şey nedir? :)
    • sezen aksu. hep var ama en çok özlediğim sey 90'lara dair sezen aksu özleniyor tabii ki.

ayrıca aşk yaşamak isteyip de bir türlü yaşayamamanın telaşı.
  • leonardo di caprio'ya olan benzerliğiniz kariyerinizde olumsuz bir etkiye neden oldu mu acaba?
    • aksine olumlu bir etki olduğunu düşünüyorum. beni olumsuz etkileyen, birine benzetilmek oldu. sonuç olarak o saçı o şekilde taramam kızlara pislik olsun diyeydi. :)
  • ardacım selam,
    nedir seni geri döndüren bu sektöre, ne oldu da değişime karar verdin ?
    • daha önceki popüler oldugum dönemdeki düşüncelerim ve yapmak istediklerim bir şekilde alıkonulup engellendi. ben de değerli oldugumu hissedip, bir yanda kendimi değiştirmek ve geliştirmek için bir yandan da meşgul oldugum bütün meselelerimle bir sonuca varmak için uzak kaldım. değişimse gerekliydi.
  • jön diye sana denir.

not: flash tv'de bir filmini izlemiştim, senin oyunculuğun hepsini eziyordu. o kanalın imkanlarıyla çekilen filmde bile, hiçbir şey yapmasan bile parlıyorsun.
    devam et...
    devam et...
    devam et...
    devam et...
    devam et...
    devam et...
hesabın var mı? giriş yap