• merhaba, buradayım. sorularınızı bekliyorum.

kanıt

sorularınıza verilmiş yanıtları görmek için şu bağlantıyı kullanabilirsiniz: (bkz: ben arda kural sorularınızı cevaplıyorum/@arda kural)

edit:ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. güzel geçti :)

not: soru cevap etkinliğini ekşi sözlük android & ios uygulamalarından ve mobil/web tarayıcınızdan takip edebilirsiniz.
  • öncelikle hoş geldiniz:)
    sizi tekrar ekranlarda görmek çok güzel.

90’lara dair en çok özlediğiniz şey nedir? :)
    • sezen aksu. hep var ama en çok özlediğim sey 90'lara dair sezen aksu özleniyor tabii ki.

ayrıca aşk yaşamak isteyip de bir türlü yaşayamamanın telaşı.
  • hoşgeldiniz, öncelikle zor zamanlariniz için tekrar geçmiş olsun. kendinizi nasıl hissediyorsunuz? sizi ekranlarda özledik. sevgiler.
  • sevgili arda kural sağlam bir dönüş yapmanıza hepimiz çok sevindik. vallahi kaç gündür arda kural dizileri izleyip izleyip geçmişe gidip geldim hatta. benim sorum şu; izlediğiniz hangi dizide veya filmde rol almak isterdiniz? bir de en sevdiğiniz film hangisidir?

cevabınız için şimdiden teşekkürler.
    • aslında beni tatmin eden roller olmasını isterim.

bak bunu kimse oynayamaz arda'ya verelim dedikleri bir rol. yapıtın içerisinde bir değişkenlik arz eden, bir tavır barındıran rol.

"cesaretin var mı aşka?" adlı filmi çok seviyorum.
  • don't look up'taki performansiniz harikaydi. ulkece bizi dunya sinemasinda temsil ettiginiz icin size minnettarim. sorum yok, basarilar.
  • arda kural kim amk. adettendir.
  • neden geldiniz? yıllar sonra bedeniniz ve ruhunuz normale döndüğü için, yeniden kendinizi bura aracılığıyla hatırlatmak için mi? bir pr çalışması olarak ekşi sözlük mü?

teşekkürler.
    • yani bir pr çalışması olarak ekşi sözlük harika. kendinizi hatırlatmak içinse daha fazlasıdır ekşi sözlük.

tabii ki öyle. neden geldiğimin cevabı ise yaşadıkça görülecektir.
  • hoşgeldin arda. tekrar dünyaya gelsen yine aynı kişi olmak ister miydin?
    • evet isterdim. seviyorum kendimi yaptıklarımı yaşadıklarım ve sözlerimi seviyorum. insanları da seviyorum. hep ilgi odağı olabilen biriyim.

sıradışı, sıradan olmayan sanki normal bir yıldız ve izleyici ilişkisi dışına taşan abes duygularla beraber de yaşadığım bir hayat.

bu kadar cevap verebildim bu soruya :)
  • tam olarak ne yapmaya çalışıyorsunuz, var mı bir hedefiniz, bir amacınız ?
    • tam olarak sanatımı icra etmeye çalışıyorum. önüne taş koyulan ve sürekli engellenen kalemimi sinemayı kitlesel bir iletişim aracı olarak kullanarak topluma yön vermek veya psikolojileri etkileyecek düşünsellikte sanat yapmak belki çok gerekli olduğu için çarpıcı olmak.
  • atom reaktöründe iki molekül çarpışınca ne olur?
hesabın var mı? giriş yap