• dizi takipçisi sözlük yazarı. an itibariyle iki yüz doksan beş entrynin sadece seksen tanesi karadayı
    kenan imirzalıoğlu, halit ergenç, bergüzar korel, öyle bir geçer zaman ki, leyla mecnun vs. eklersek nerdeyse tamamı dizi ve dizi karakterleri.

sözlük bu değil arkadaş! bak şimdi ne güzel imkanlar geniş. bloggerlar var vlogger denen bi nane var. varoğlu var. tamam sözlüğe dizi entrysi girilmesin demiyorum (biz de yazmışızdır) ama yazar olabilmiş bir kişinin bunca dizi entrysi döşemesi bana yanlış geliyor. yanlış anlaşılmasın ama dışardan bakınca bu yazar evde oturup dizi izleyen ayşe teyzeden farklı değil benim gözümde.

şimdi söyleyediklerim bu şekilde hatalar içinde bulunan yazarlaradır, doğrudan şahsı hedef alıyormuşum gibi gözükmesini istemem. ezkaza farkettiğim için bu yazara denk geldik.

son sözüm de sana esesci efendi. popülariteye kurban ettin bizi. vaziyetimiz budur!
  • 13 mayıs 2014 manisa maden ocağı patlamasını gezi'nin yıldönümünün yaklaşmasına bağlayan, siyasi ranttan gözü dönmüş fatih tezcan'ın cumhuriyetçi kanattaki karşılığı:

(bkz: #42735947)

şovenizmle yıkanmış beyinlerinizin hiç farkı yok birbirinden; ayıp be!

--- spoiler ---

devlet büyüklerinin 19 mayıs kutlamalarını ne yapsakta iptal etsek sorusunun bu seneki cevabıdır.

olayla ilgili ilk etapta, acilen yapılması gereken şey buydu, evet!
    şimdi içeride kalan yüzlerce insanla ilgilenebilirsiniz...

--- spoiler ---
  • mallar listemin belki de en çok hakedeni.
  • şöyle müthiş bir entry'ye imza atmış bir yazardır: (bkz: #58390093)

elleri dert görmesin.
  • canımın içi sözlük yazarı.

nasıl oldu bilmiyorum ama hayatıma çok güzel dokundu, iyi ki var.
hesabın var mı? giriş yap