sorunsallar (8)
51967 entry daha
 • buyuklukten ölüp bitenleri zamanında nasıl kudurtmussa,burada büyüklüklerini kusuyorlar, bakmadım ama adam iki gun önce belki şampiyon oldu ama bu başlıkta,belki de on senedir tek kupa alamıyor ama yine bu başlıkta...belliki kendileri "büyük" seviyor, küçük olunca karşısındaki çıldırıyor...
 • sabahın köründe stadın önünden geçmek bile yetiyor…

  t: takım, takımım.
  #cokozlemek
 • gelecek sezona en az 3 kaliteli yedek parolasıyla başlamazsa şampiyon olma olasılığı %1 olan takımım. bir takım düşünün hiç kimse sakatlanmayacak, kimse kart görmeyecek ve kimse formsuz olmayacak, var mı böyle bir takım? fm'de bile bunu başaramazsınız. 11'i koruyup, 3 tane kaliteli, ilk 11'e koysan sırıtmayacak ve takımı yeri geldi mi ipten alacak adam lazım. bu adamlar defans, orta alan ve forvet olmak üzere 3 bölgeye dağıtılacaklar. 11'den gidenler olacaksa da söylüyorum, işin özü 14 kaliteli oyuncuya ihtiyacımız var. şenol hoca köşeden kimi oyuna alacak şuan bilmiyoruz ve ben köşede necip'le muleka'yı görmek istemiyorum.
 • sağ ön ve sol öne 10 yıldır adam bulamayıp sola da santrafor koyan ama bir türlü sistem değişikliği aklına gelmeyen takım. beşiktaş tüzüğünde 4-4-2 yasak diye madde mi var.

  ayrıca 15 senedir necip stoper onu da söyleyeyim.
 • son 10 senede min +10 gol ya da +10 asist yapmış sağ/sol önlerimiz;

  - bu sezon cenk
  - ghezzal
  - babel
  - q7
  - gökhan töre
  - olcay şahan
  - holosko

  belki de bu 10 yılın en efektif bölgesi santrafordan sonra kanatlarımız olabilir. en kötüsü olarak net şekilde ofansif orta saha derim. delgado sonrası ki o da eh işte, bir sosa bir talisca başka yok, gerisi epic fail seviyesinde rezaletlerle dolu maalesef.
hesabın var mı? giriş yap