• her hedonutopia albümü çıktığında bu sefer sevmeyeceğim galiba diyorum yine hastası oluyorum. her sevdiğin grubun pek sevemediğin bir iki şarkısı olur, bu grup 5 albüm çıkardı hala o şarkı çıkmadı ortaya.

elektroniği kısmışlar bu sefer. değişik olmuş çok da güzel olmuş. favorim bronz, filibeli ahmet, meteor, bırak gideyim. saysam gidecek daha.
  • heyecanla beklediğimiz 5. hedonutopia albümü. yine 7 şarkı olacaktır.

son 4-5 senedir bir kasım ayı rutini olarak hedonutopia albümü bekler oldum. bu sene yoğun çalışmışlar gibi, yazdan çekilen klipler ve sonbahara girerken bırak gideyim adlı bir single ile karşımıza çıkıyorlar.

sound'unu çok beğendim. az söz, ara ara fırat'ın çığlıkları ve arkadaki güzel gitar tonu çok uyumlu olmuş.

"arzular yanar yanar,
    gözyaşlarım seni kırar, gideyim."
  • 2020'de güzel şeyler de oluyor dedirten hedonutopia'nın 5. stüdyo albümü. albümden bırak gideyim isimli single'ı ise 11 eylül'de bizlerle olacak. single için ön kayıt linkine şu adresten ulaşabilirsiniz.
  • bugün yayınlanan yeni hedonutopia albümü.

bu albümün üzerine şöyle ayin gibi bir salon iksv konseri lazımdı. 3 saat boyunca salınıp, kafalardaki dumanları atıp, ruhlarımız arınmış şekilde gecenin bir yarısı eve dönerdik. ilaç gibi gelirdi.

şu covid'in amk.
  • (bkz: hedonutopia) nın hepsi birbirinden kusursuz ve özgün 7 eserini barındıran son albümü.
hesabın var mı? giriş yap