• beyefendi erkeğim. olay nedir?
  • ben, saçları seyrek ve sık dökülen, gözlüklü, sırtı omuzları kıllı, kilolu bir erkektim. fiziksel olarak tek avantajım uzun boyumdu ama yukarıda yazdıklarım olunca o da pek bir işe yaramıyordu. birde gözlerim var yeşile çalan ela gözler. ama onlarda gözlük altından belli değildi. yani özetle kadınların ilgisini çeken bir tip değildim. tipsizdim işte.

iyi bir okuldan mezun olmuştum güzel bir işim vardı. naif, kibar, güler yüzlü, sakin bir hayat tarzı olan efendi bir adamdım. sonuç ? sürekli reddedilme, masumca yapılan tanışma girişimlerinde bile kızların sana böcekmiş gibi davranması, sen kim köpeksin çekmeleri. bunun sonucunda yerlere inen bir özgüven ve peşinden gelen yalnızlık.

sonra bir gün dedim ki eh sikerler. yeter lan. ben değiştirebileceğim her şeyimi değiştireceğim. gittim lazerle göz ameliyatı oldum. son derece başarılı ve doğal görünümlü saç ektirdim yetmedi saç simülasyonu yaptırdım saçlar geri geldi. hayat tarzımı değiştirdim sağlıklı beslenme, düzenli uyku, spor derken önce kilo verdim sonra hafiften kas yaptım fit oldum. yetmedi sırtımda omuzlarımda vb. beni rahatsız eden ne kadar kıl tüy yer varsa lazer epilasyon ile kurtuldum. tüm bu süreçler yaklaşık 2-3 yılı aldı.

37 yaşımda 27 yaşındaki halinden daha genç görünen fit ve çekici biri oldum çıktım. bunu mesleki kariyerimde gelen yükseliş ve buna bağlı gelir artışıyla taçlandırarak kombo yaptım.

bugün 44 yaşındayım kadınlar ile ilişki durumum tabiri caizse am üstünde fındık kırıyorum, sıraya diziyorum hatunları. öyle yok kibar ol, yok naif ol, yok beyefendi ol geçiniz anam bunları geçiniz. bitti onlar.

kendine bakan, özgüveni yüksek, ağzı laf yapan, geliri ortalamanın üstü, eğitimli, kariyer sahibi, eli yüzü düzgün fit vücutlu bir erkekseniz ortalığı kasıp kavurursunuz. ondan sonra ağlıyorlar beyefendi erkek kalmadı diye. tabi kalmaz. vardı bir zamanlar ama siz el birliğiyle öldürdünüz o garibi. nah bulursunuz.

yani doğru tespit. hadi şimdi gidin az ötede ağlayın, kodumun kezbanları.

not: genç erkeklere tavsiyelerim; kendinize bakın, kendinize saygınızı hele karşı cins için asla yitirmeyin, aşırı olmamakla birlikte özgüveniniz yüksek olsun, asla kadınlara karşı dertlerinizi anlatıp sürekli sızlanan ezikler gibi davranmayın unutmayın kadınlar güce tapar onlara bunu hissettirin, ağzınız laf yapsın, her şeyin zamanı var öyle 20-23 yaşlarında kendinizi kral sanmayın, tecrübe çok önemlidir nasihat alın söz dinleyin. sakın ola evlenmeyin. hadi evlendiniz erken evlenmeyin. hayat bir erkeğe 30'lu ve 40'lı yaşlarda da çok şey verebilir bu konuda kadınlara göre ters avantajınız var bunu asla ama asla unutmayın o nedenle geç kaldım paniğiyle acele kararlar vermeyin.
  • sazan.avi
  • ensenize vurup önce lokmanızı sonra nafakanızı yemeye yer arayan hanımların beyanı. çakal olacaksın ki değerli olasın.
  • o efendi erkek değil miydi ya. şimdi bir de beyefendi erkek mi çıktı. daha da zor desene.
  • lanet olsun profesörlüğe de atom fiziğine de dediğim durum.
  • erkek ortamıyla ilişkin olduğunu düşünüyorum. erkek ortamları her cümle sonuna "amk" koyduğundan dolayı, beyfendilik gidiyor. başka bir ortam hayal edin, elbette samimi, doğal ortam olacaktır. bunlar olursa bence beyfendilikten hiçbir şey kaybedilmez. pek çok kızların ortamında da bulundum, sohbetler içle acısı, burada anlatsam, mideniz bulanır. o derece. yanlış anlamayın dışarıdan baksanız, çok güzel görünen hanım kızlar dersiniz. ama tanısanız, beklemezsiniz böyle sohbetlerin döndürdükleri, ama tanıyınca anlıyorsunuz. arkadaş ortamı şekil verir bence bu konuya, ama kızların ya da erkeklerin en azından bir iki tane karşı cins arkadaşı bulundurması gerekiyor, aksi halde sohbetler amsalak bir hale dönüşebiliyor.

dış görünüş ve güzellik algısına pek kapılmamak gerekir.
  • ama zengin yazmayı unutmuş
  • dünyadaki 3.5 milyar erkeği tanıyormuş genelleme yapılmasını ve sanki olayın canlı şahidiymiş gibi haber aktarılmasını anlayamıyorum. proje yapılırken yanlarında mıydınız?
  • ben bir kadın olarak beyfendi erkek arayan kadın görmedim. sevgili hemcinslerim yakışıklı, zengin, döşü kıllı erkek arıyorlar.
    ha en önemlisi de serseri erkeklere bayılıyorlar. hani şöyle biraz kıro, epey kıskanç, yumruğu masaya koyan cinsinden.
    yoksa(bkz: ümitcan uygun)gibi adamların mesaj kutularının iki cinayetten sonra bile dolup taşmasını neyle açıklarız. onun için erkek kişilere tavsiyemdir bu cografyada iyi ve beyfendi olucam diye kendinizi yormayın.
    ne kadar tehdit eder, küfreder, saldırır, aşağılarsanız o kadar rağbet görürsünüz.
    benden söylemesi.
hesabın var mı? giriş yap