• o linke tıklayınca amatör webcam kızlarının kendisiyle sohbete girmeyeceğini artık öğrenmesi gerekendir.
  • her sorunda kendisine yardım edece, bilgisayar uzmanı genç bir tanıdığı olması farz olandır.
  • ...bilgisayarına hekır girer. sonra da çıkar.

ama kesin girmiştir hekır. ne yapar bu bilgisayarda onu bilmiyoruz. kesin girmiştir ama ondan eminiz.
    şöyle bir belgelerim klasörünü dolaşıp gidiyor galiba. kafayı içeri sokup bakınıp çıkıyor. hekır.
  • yardım istediği kişiye "banka hesablarıma filan bişey olmamıştır di mi?" sorusunu sorması elzem olandır.
  • dial up yıllarında kallavi faturalar ödemiş adamdır.
  • pop-up'tan bilgisayarın imanı gevremiştir.
    google'da "s" ile başlayan birşey aratmaya görsün." seks"inden tut "skişmek"ine kadar türlü çeşit kelimenin dizilmesine mani olamaz.
  • aynı anda iki antivirüs programı kurup aynı anda tarama yaptırır. mına koduumun virüsü diyerek iç geçirir tarama anında.
  • bilgisayarı yapamayacağı şeylere zorlayan, giremeyeceği yerlere girdirmeye kasandır. bu yüzden çoğu kez minik virüsler yaratığa evrilmiştir. harddiskte alien besleyendir.
  • babamdır. üstelik o bilgisayar uzmanı genci de ben sanmaktadır.

her defasında uğraşmaktan sıkıldığınızdan "ya baba ben anlamıyorum bu işlerden yaa" tarzı bir çıkış yaparsanız "yardım etmekten erinen ibne evlat" statüsüne yükselirsiniz derhal. ayrıca bunun acısı bayram harçlığı olsun, arabayı değiştirmek istemek olsun aheste olarak çıkar. özetle sike sike uğraşırsınız virüslerle..
    daha evvel belirtilmiş olduğu üzere "banka hesaplarına bişey olmuş mu" paranoyası ve "gelip benim bilgisayarımdan giriyorlar abuk sabuk sitelere" açıklaması daimdir.
    (gülemiyorum bile bunu söylediğinde, gülsem ağzıma sıçacak, "yapma tamam istemiyorum diyecek" biliyorum, gene bana patlayacak..)
  • birilerinin gerçekten de bedava kontör dağıttığını düşünür.
hesabın var mı? giriş yap