• yere tükürmesi.
  • dişlerini fırçalamaması ve hergün yıkanmamasıdır.
  • patavatsızlıgı ; nerde neyi nasıl konuşması,nasıl davranması gerektigini bilmemesidir.

edit : heh simdi oldu editi.
  • samimiyetsizliği.
    konu kilit*
  • bir erkek evdeki anası ,bacısı,karısına nasıl hassasiyet gösteriyorsa ,sosyal hayatta da karşı cinse o şekilde hassasiyet göstermelidir.

kadının arkasından konuşan,artniyet güden,taciz için fırsat kollayan erkek kalitesizin önde gidenidir.
  • arabasinin fotosunu facebooka/instagrama koyması.
    elindeki anahtarları sürekli singirdatmasi.
  • sarhoş oldukça eski sevgililerini aramasıdır net.
  • aha.. hep kadinlarin cephesinden yazilmis. bir erkek olarak arkadas olunmamasi gereken erkegi yazayim ben de o zaman:

. "cok asigim, geberiyorum" diyerek yavsadigi kadinla nasil sevistigini "aldim caktim soktum" diye anlatiyorsa

. rekabetciyse. arkadasinin parasini, isini, sevgilisini, osunu, busunu kiskaniyor, buldugu en ufak boslukta boy olcusmeye calisiyor, sidik yarisina giriyorsa, bu rekabet etme cabasi anlamazdan gelindikce cosuyor, zevkleniyorsa.

. her ortamin adamiysa.

. kendine ait bir dusunce yapisi, yasam deneyimi yoksa. surekli baskalarinin agzindan konusan cig bir insansa.

. elestiriye gelemiyor, surekli alkis istiyorsa.

. kotu bir espri anlayisi varsa ve bunun farkinda degilse

. orta sinif kafasi ve normlarini hayatin mutlak degismez gercekleri saniyorsa (bu biraz kisisel oldu, ama en azindan ben beceremiyorum mutlaka bir yerde kopuyorum boyle adamlardan)

o adam siktirsin gitsin ondan arkadas falan olmaz. tanidik olur merhabalasilir o kadar.
  • sevgilisi varken başka kızlara yavşaması.
    dışarıda dolaşırken pipisini kaşıması.
  • rahatça yarraa... demesi
hesabın var mı? giriş yap