• özgüven. özgüveni olan insan, saçma sapan tripler atan, kıskançlıklar yapan biri olamaz. üstelik sana muhtaç olmadığına eminsindir. seni seviyordur. seninle birlikte olmasının nedeni de budur. hani derler ya sevilebilmek için önce kendini sevmelisin diye. burada da aynısı işte. hep aradığın o güveni, ancak kendisine güvenen bir insana duyabilirsin. o yüzden, mesela özgüven sahibi bir sevgilinin aldatma potansiyelini düşünürken "bana asla böyle bir şey yapmaz" diyerek konuyu kendine döndürmeksizin, "bu, onun yapacağı bir şey değil" dersin. onun yapacağı ya da yapmayacağı şeyler seninle ilgili olmaktan çıkar. dünya senin etrafında dönmüyordur. bu egonu yaralar. lakin olmak istediğin o güçlü insan noktasını ancak, egona yenilmezsen yakalarsın. biz olmanın önce sen ve ben olmaktan geçtiğini biliyorsundur. ha diyorsan ki yok bana gelmez, bu kadar dünya varken bizim tek bir dünyamız olsun ki bütün dünyalar benim etrafımda dönüyor sanayım... git kocişinle pazar kahvaltısı keyfi yapan kadın ol. ya da direkt kociş ol. sen bilirsin.
  • -mangal gibi yürek
    -cesaret
    -adam gibi adam olma

(merhaba, ben ebru gündeş.)
  • kontör.sürekli sizin aramamaniz için.
    caldir kapat nereye kadar ama.

not:başlık benim olmuş, süper.
  • tabiki de lego seti.
  • (bkz: varoluş)
  • sahiplensin ama bogmasin,
    sevsin ama kasmasin,
    destek ciksin ama caktirmasin,
    benimle yasasin ama yalnizligima dokunmasin,
    ama tabi bi android degil insan olsun nasil olacaksa o...
  • kişiye sevgililik vasfını kazandıran özelliklerdir, bu özellikler olmaz ise sıradan bir insandan farkı kalmaz.

- anlayışı ve değer vermesi ( geç saatte eve bırakması, elma dilim patateslerini size vermesi .. )
    - güven vermesi ( arkadasları ve ailesini anlatması, hayatında nerde oldugunuzu size hissettirmesi )
    - ilgili olması ( birseyler anlatmak istediğinizde sorular sorması )
    - çekici olması ( bakışı, gülümsemesi, araba kullanışı ya da herhangi bir özelliğiyle sizi etkilemesi )
    - aşk sevgi ve bağlılık ( size bakarken gülümsemesi , sarılırken kendine sıkıca çekmesi ve her anında yanında olmanızı istemesi. )
  • bence bir kişide ne yoksa sevgilisinde o olmalıdır. yani sevgili adayları arasından elemeyi bizden olmayan şeylerden ne kadar çok sahip olduklarına göre yapmalıyız. misal bazısı için bu listede ilk sırayı cetvel, pergel ve çikolata üçlüsü alır. kimisinde ise kayahan'ın son albümü yoktur, ona göre sevgili bakar kendine. hem çekilişe katılıp araba kazanma ihtimali yüksek olur bu çiftin kayahan'dan. hem de yollarının sevgiden geçtiğini tescillemiş olurlar böylece. sonra sevgilinin fazladan fişi olması da önemlidir. hayır lan elektrik fişi değil, alışveriş fişi yahu. (bu vesileyle ali-ayşegül atik çiftine selamlarını gönderiyorum). vergi iade formunu doldururlar ne güzel mutlu mesut gecelerce. liste uzar gider böyle... önemli olan maksimum faydayı sağlamak... misal benim için önceliği kıspeti olan bir sevgilimin olması alıyor. evet, kıspeti olsun yeter. senelerce hayalini kurdum kıspet giymenin ve en ufak bir fikrim yok nereden alınır bu meret diye. şimdi kıspeti olan varsa mesaj atsın bana pls ltf tsk... bakın, kıspet ayağınıza kadar geldi...
  • tutku. vicdan. tutku. temiz tırnak ve diş. tutku.
  • kendisi. gerisi teferruattır.
hesabın var mı? giriş yap