36512 entry daha
  • --- spoiler ---

#btc 3 aylık tahmin.

yükselen takoz alt bölgesi ile yatay destek seviyesinin kesiştiği btc'nin 25200 testini göreceğimizi düşünüyorum. bu nokta, iyi bir sıçrama için en ideal seviyedir.

bir sıçrama olursa, 29250 direnç alanına son bir yolculuk göreceğimizi ve bu noktadan sonra sert bir satış baskısı ile karşılaşacağımızı düşünüyorum. 24k-25.2k seviyesine düştükten sonra herhangi bir sıçrama olmazsa, fiyatın mor ile çizdiğim yolu izleme olasılığı yüksektir.

temas noktaları, düşük riskli ve minimum zarar durdurma ile uzun/kısa pozisyonlar için kullanılabilir.
    --- spoiler ---

görsel

ytd.
  • kritik bir yerdeyiz btc 32.000'in üstüne atamadı, nasdaq ile korelasyon da malum, eğer atsaydı şu borç tavanı sorunu çözüldüğünde atardı diyorum ben, bu nedenle bir aşağı test ve teyit alma bekliyorum, beklentim de 19-21 bin alt bandının test edilmesidir. yatırım değil, batırım tavsiyesidir.
  • yükselmesi için güçlü bir hikaye kalmadığına göre 25k bandını ziyaret etmesine güçlü ihtimal olarak bakıyorum oradan bir long denemesi yapılabilir.
  • kripto para piyasasının en hacimli ve popüler dijital bir para birimi. 2008 yılında satoshi nakamoto takma adını kullanan bir kişi veya grup tarafından ortaya çıkarıldı. temel amacı, merkezi bir otoriteye ihtiyaç duymadan, doğrudan kullanıcılar arasında güvenli ve anonim şekilde transfer yapılmasını sağlamaktır.
  • birileri yeteri kadar toplayınca yükselecek. bu fiyattanda toplamak istemediği çok açık. tekrardan 10k civarlarına düşünce toplayacaklarını düşünüyorum bu fiyattan almak istemiyorlar belli ki
  • su an ki market makerin hala cephanesi var gibi gorunuyor ki 26 civarinda pek kalmasina izin vermedi.
  • zaman zaman eski okuduğum kitapları tekrar okumayı severim. bugün levent kurt'un bitcoin kitabını okuyordum, kitap 2015 yılında yazılmış. o zamanlar bitcoin fiyatı kaçmış biliyor musunuz, sadece 250$. bazı yayınları yıllar geçtikten sonra okumak çok eğlenceli ve absürd olabiliyor. o zamanlar ne lightning network vardı ne de binance. nerden nereye bitcoin..bu yüzden önümüzdeki 10 yıl için 400-500bin gibi rakamlar size ütopik gelmesin.

bitcoin, internetten bile büyük bir icattır
  • basit bir düşüş ve çıkış mantığı mevcut;
    piyasada para bollaşınca çıkıyor, para çekilince düşüyor.

dolayısıyla orta, uzun vadede takip etmeniz gereken tek şey piyasaya para ne zaman basılır, faizler ne zaman düşürülür yahut tersi ne zaman olur olmalı.

gerisi faso fiso.
  • geçmişe bakıp fikir sahibi olabilirsiniz ama geleceği bilemezsiniz. bilebiliyor olsaydınız yılbaşında 1 btc 100 kaldıraçla işlem açar 31500 dolarda işlemi kapar yaklaşık 1 milyon altıyüzbin dolar kazanırdınız.

günün tanımı: bilemezsiniz
  • önce 39 42 sonra 10 13 ytd
6115 entry daha
hesabın var mı? giriş yap