• daha önce de istiklal marşı'mızla dalga geçme hadsizliğinde bulunan boğaziçi üniversitesi lgbti+ topluluğu'nun, "çocuk lgbti vardır" diyerek yeni bir hayasızlığa imza atması durumudur.

  bir çocuklar kalmıştı bulaşmadıkları. "cinsel tercih özgürlüğü" diyerek 5 yaşındaki çocukların tecavüzünün zeminini oluşturuyorlar.

  konuyla ilgili tgb'nin liseli birimi türkiye liseliler birliği açıklama yapmıştır.

  --- spoiler ---

  hayaller kuracak, oyunlar oynayacak, spor, sanat ve bilimle ilgilenecek küçük, saf ve temiz çocuklarımız, "lezbiyen çocuk, gey çocuk, trans çocuk" gibi cinsel kimliklerle etiketlenmeye ve cinsel objeye dönüştürülmeye çalışılmaktadır. çocuk dünyasında böyle bir şeye kesinlikle yer yoktur!

  sözde ilericilik adına, sözde bilimsellik adına bu sapıklık meşrulaştırılamaz.
  bilimsel çocuk gelişim kuramlarının yanı sıra, aklımız, mantığımız ve vicdanımız da bu gerçeği söylemektedir.

  küçük çocuklarımızın "çocuk lgbti" adı altında "meşru" tecavüzlere uğramasına karşıyız, gelecek nesillerin çürütülmesine karşıyız, aile kurumunun bozulmasına ve yok edilmesine karşıyız ve bu sapıklığa geçit vermeyeceğiz!

  "ilkem, küçüklerimi korumak..." andıyla büyüyen türkiye liseliler birliği olarak bu sapıklığı kabul etmiyoruz.

  türk gençliğinin ve milletimizin vicdanına sesleniyoruz:
  arkadaş!
  yurduma alçakları uğratma sakın;
  siper et gövdeni, dursun bu hayâsızca akın!
  --- spoiler ---
 • çocuk tecavüzcülerinin zoruna gitmiş açıklamadır
 • çocuklar anne babalarından önce cumhuriyet'in çocuklarıdır. onları her türlü sapkınlığa karşı korumak görevimizdir. henüz cinsel gelişim süreçlerini tamamlamamış bireylere "cinsel tercih özgürlüğü" gevezeliğine geçit verilmemelidir.
 • ön edit: adam, "çocuklar cumhuriyetin çocuklarıdır" demiş yüzlerce kişi de beğenmiş. nasıl bir faşizmdir bu yahu? platon 2000 yıl öncesinde kaldı dostum, onun devlet ideali de... çocuk herkesten önce benim çocuğumdur. onun fiziki veya ruhsal dünyasını yaralamadığım sürece çocuk benimdir. faşistler kanlı ellerini çeksinler lütfen masum yavrudan. bir gün rejim, dini değerleriniz ya da ideolojiniz nedeniyle çocuğunuzu elinizden almak isterse o zaman görürüm sizi...

  asıl entry: konuyu çarpıtmayalım lütfen, adamların bahsettiği 3 yaşındaki çocuk değil. yasal anlamda çocuk kabul edilmekle birlikte ergenlik çağına giren ya da cinsel kimliği oluşmaya başlayan ancak kendisini fizyolojik cinsiyeti ile eşleştiremeyen çocuklar tabi ki vardır. bu çocuklar hepimizin sınıfında, okulunda, mahallesinde öyle veya böyle karşımıza çıkmıştır. hani o "top, topoş, nonoş" diye dalga geçip kişiliğini tedavi edilemez bir biçimde yaraladığınız arkadaşlarınız var ya, işte boğaziçi lgbti'nin bahsettiği gruba girer bu çocuklar.

  18 yaşından küçük bir bireyin cinsel ilişkiye girmesini asla savunmuyorum, kimse de savunmamalı ancak ben 14 yaşımda kendimi erkek olarak tanımlayabildiğim için kız arkadaşımın elinden tutup gezebildiğim halde, lgbti akranlarım iç savaşlarının yanı sıra dış dünyanın acımasızlığı da eklenince sinmekten başka hiçbir şey yapamıyorlardı. evet, cinsel ilişkiye girmesinler, yetişkin rolleri de kendilerine dayatılmasın ancak yok sayılmasınlar, dayak yemesinler, dışlanmasınlar, yargılanmasınlar isterim. nasıl hissediyorlarsa öyle olabileceklerini bilsinler yeter. en azından buna izin verelim, toplum olarak silindir gibi üzerlerinden geçmeyelim.

  ayrıca henüz küçük bir çocukken saldırdığınız, kırdığınız, alay ettiğiniz, dışladığınız bu insanlar büyüyüp bir şekilde kendi kimlikleri ile barışabilmişlerse, bırakın rahat etsinler! fizyolojik cinsiyeti ile uyum sağlayabilenler nasıl hor görülmeden fikirlerini savunabiliyorsa bırakın onlar da savunsunlar...

  emin olun ki kendisi ile barışık bir lgbti birey asla bir çocuğa tecavüz etmez, çocuğa tecavüz edilmesini de savunmaz. sayemizde, onlar bir çocuk kalbinin nasıl kırılgan olduğunu iyi bilirler. sürekli "gelenek, görenek, din, iman, milliyetçilik, erkeklik, onur, gurur" gibi olgulara sırtını yaslayıp başkalarını düşman ilan edenlerden koruyabilirsek çocuklarımızı, yeterince güvende olacaklardır zaten.

  not-1: bizler o treni kaçırdık ama en azından çocuklarınızı eğitin de sınıflarındaki küçücük arkadaşlarının farklı cinsel kimlikleri ile dalga geçmemeyi öğrensinler.

  not-2: ilkokuldaki oğlunun kız arkadaşı olursa gurur duyacak tipteki adam, kendisini fizyolojik cinsiyeti ile tanımlayamayan çocukların varlığından bahsedince "kardeşim o çocuk, çocuk, ne cinsiyeti!" diye kükrüyor. ironinin cisimleşmiş hali bizim insanımız...

  vatan-millet-sakarya grubu için şunları da aşağıya bırakayım. çocuğa tecavüz suçunu, kendisini lgbti olarak tanımlayanlarla ilişkilendirmenin bir hata olduğunu anlamalarına vesile olur belki...

  - (bkz: cocuk geline tecavuz eden antalyali kayinpeder)
  - (bkz: 15 yasinda cocukla basilan ulku ocaklari baskani)
  - (bkz: bir kerecik tecavuzden bir sey olmaz)
  - (bkz: 12 mayis 2016 ensar vakfi tecavuz skandali)
  - (bkz: 12 yasindaki cocuga tecavuz eden imam)
  - (bkz: kurt cocuklara tecavuz eden ulkucu)
 • boğaziçi, mantıklı bir açıklama yapmış. çocukların cinsel kimlikleri küçük yaşlardan itibaren oluşmaya başlıyor. bu bilimsel gerçek gökkuşağını terör propagandası olarak görüp, gizli pedofili isteklerini bastıran bazı insanları rahatsız edebilir.
 • insan bilimden uzak olunca götüyle anlıyor demek ki. çocuk tecavüzünün meşrulaştırılması çabasını nereden çıkarmışlar çözemedim. önce okuduklarını anlasınlar. kim kime tecavüz ediyormuş.

  neyin savaşını veriyorsunuz belli değil. el kadar çocuklarla 'top, ibne' diye dalga geçilirken, millet 'eyvah çocuğum gey olacak' diye gerilirken lgbt çocuk var da şimdi siz isteyince mi yok?

  hadi siz görmek istediğinizi görüyorsunuz. bari bırakın insanlar sizin kokuşmuş nefretinizle değil kendi beyinleriyle hareket etsin.
 • önce istiklal marşı ile dalga geçtiler, şimdi de büyük bir hayasızlık örneği göstermekten geri durmuyor bu neo-liberaller.

  küçücük çocukları birer seks objesi haline getirmişler. üstelik buna da "özgürlük" demişler.

  türkiye liseliler birliği ise bu hayasızca karşı büyük bir siper kurup, milletimizin sesi olmuştur. helal olsun diyorum onlara.

  çocuklarımızı kendi biçtiği "özgürlük" kıyafetlerine donatmaya çalışanlara karşı tlb her zaman mevzidedir.
 • okumuş sapıklıktır, sapıklığın ilericilik diye pazarlanmasıdır.

  ergenlik öncesi çocuğun bizim anladığımız anlamda cinsel istek vb. içinde bulunmasının hiçbir bilimsel zemini yoktur. bunları aynı cümlede kullanmak bile iğrençtir.

  ne yapıyor bu arkadaşlar?
  ben zorlamadım, çocuk karar verdi diyerek çocukları zorla eşcinsel yapıyorlar, ev içi "cinsel çeşitlilik" adı altında tecavüzler ediyorlar. amerikalı ünlülerde moda oldu bu. afrikalı çocuğu alıp "kendi istedi" diye zorla trans yetiştiriyor.

  yarın o küçük çocuk başka bir gay çiftten "dayısı"na aşık olsa ne diyecekler? çocuğun aşk özgürlüğü. "aşık çocuklar vardır"

  ne özgürlüğü kardeşim? düpedüz sapıklık.

  sabah akşam cemaatlerde tecavüz var diyenler nerede?
  sapıklığın her türlüsüne karşı çıkacak vicdanınız yok mu?

  şimdi de benim sapığım senin sapığım mı ürettiniz?

  öğrenci var köy okuluna kitap götürüyor,
  öğrenci var köydeki çocuğa hallenmeye kalkıyor.
  sapıklar.
 • kimi arkadaşların “kastettikleri 3 yaşındaki çocuk değil” diyerek toparlamaya çalıştığı sapıklıktır. ilgili metinden bir ifade işe şöyle diyor:

  “7 yaşımızdayken de lubunyayız 70 yaşımızdayken de lubunyayız”

  bilim bu ülkede belli bir grup için öcü olduğu gibi belli bir grubun da her türden kötülüğü meşru kılmak için sırtını dayadığı bir duvar haline gelmiş durumda maalesef. pisliği kötülüğü yay karşı çıkanı da bilimsel olmamakla gayri medeni olmakla şunla bunla suçla. ne ala memleket.
 • bu kafadaki kişiler, genellikle 16-17 yaşında biriyle evlenmenin sapkınlık olduğunu, çünkü onların çocuk olduğunu iddia etmektedir. fakat kendileri "eşcinsel çocuklardan" bahsetmekte bir sakınca görmemektedir.

  ya rabbi! bu iğrençliğin şerrinden sana sığınırım.

  ya rabbi! dünyada her geçen gün popülaritesi artan bu sapkınlıktan bizleri koru.
hesabın var mı? giriş yap