• asla ve asla sap şekilde gidilmemesi gerek konserlerine.

bed of roses, i'll be there for you ve always'de öpüşen sarılan duygulanan çiftleri görünce sinir oldum devlet bahçeli'ye bağladım "benim niye yoooook" diye bağırdım hep :(
  • grup ve kisi arasinda ayrim yapmak gerektiginde bon jovi grubun adi, jon bon jovi ilgili sahsin adi olarak anilir. (bkz: gereksiz bilgi)
  • 80'lerin en unlu hard-rock gruplarından biri...slippery when wet isimli albumleri cok unluydu...cekirdek kadroyu vokalist jon bon jovi we gitarist ritchie sambora olusturuyo...90'larda keep the faith isimli albumle yeniden donduler...arka arkaya inanılmaz piyasa single'lar cıkartmaya dewam ediyolar...
  • 86'da let it rock'la tanıştıgım, o gunden bu yana da hayatımda, hala da, en çok hayran oldugum gruptur. 8 temmuz 2011'deki konserinden sonra 93'ten bu yana nasıl 18 sene gecirmişim dedirten konseri vermiş gruptur.
    gitmiş oldugum hiçbir konserde, ne u2, ne rolling stones, ne iron maiden ne de ac-dc'de seyircinin bu denli buyuk katılımı ne de seyircinin konserde calan her sarkıya bu denli eşlik etmişliğine tanık olmadım.
    18 sene bekleyip bu sene geleceklerini duydugumda diamond ring biletimi alıp koşa koşa gitmeme sebep olmuş muhteşem ötesi konseri verdiler. 4 aylık hamile göbeğime bakmadan (ben hariç nedense herkese dert oldu, ne bok yiicen en onde, hamilesin vb vb) gittim, oh iyi de etmişim...yine olsun, değil 4 aylık 8 aylık hamile olayım yine diamond ring'de seyrederim.
    konsere gelen herkesin katılımıyla oyle gurur duydum ki....jon'un bizlere bakışında "ulan ben nasıl 18 sene gelmemişim" dediğini gördüm ya...daha ne isterim...
    hayatımın konserini izledim..
    hala kaydettiğim videoları izleyip aglıyorum..bu denli hayran oldugum bir adamı 18 yıl sonra bir kez daha gördüm ya...ne isterim ki...
  • anlaşılan grupca hep beraber ölmüşler.

(bkz: jon bon jovi)
  • till lindemann ve bruce dickinson'dan sonra gördük ki jon bon jovi de insan ırkına mensup değilmiş. bağırmasını istediğiniz turkish girls kurban olsun size.
  • dün almanya'da verdiği konserde 11 yaşındaki hayranını sahneye alarak belki de hayatı boyunca yaşayacağı en muhteşem anlardan birini yaşatmış. beraber wanted dead or alive'ı söylemişler. gel de kıskanma.

http://www.youtube.com/…xw3efubx9g&feature=youtu.be
  • (bkz: always)
  • bir adam değil, gruptur. adam için:
    (bkz: jon bon jovi)
  • günümüz şarkıları için bir şey diyemem ama o eski şarkıları yok mu ahh o eski şarkılar. hepsi birbirinden efsane.

(bkz: you give love a bad name)
    (bkz: these days)
    (bkz: livin' on a prayer)
    (bkz: always)
    (bkz: bed of roses)
    (bkz: dry county) 10 dakikalık versiyon da gitar dile geliyor.
    (bkz: in these arms)
    (bkz: bad medicine)
    (bkz: keep the faith)
    (bkz: hey god)
    (bkz: wanted dead or alive)
    (bkz: blaze of glory)

edit: efsaneyi unutmuşum.

(bkz: my guitar lies bleeding in my arms)

yoğun istek üzerine:

(bkz: it's my life)
hesabın var mı? giriş yap