17935 entry daha
  • önümüzdeki hafta ve sonrasında yemyeşil olacak gibi durmaktadır. (bkz: bak yeşil yeşil)

seçim öncesi şirket ortaklıklarını sonlandıranların, paylarını satanların üzülmesi şiddetle muhtemeldir.
  • pozisyonunu alan aldı koçum. bu liste 4 gündür elden ele dolanıyor.

edit: anası domaltılmışlar nasıl da herkesi aynı şeyle itham ediyor derdim ancak açlıktan nefesi kokan köpekleri pek muhattap almıyorum.
  • borsa beklentiyi fiyatlar, gercekleseni satar.
  • "roma bir günde inşa edilmedi. ancak hiroşima ve nagasaki bir günde yok oldu.
    yatırımda sabırlı ol, trade de dikkatli".
  • bu saatte olay yeşili yanınca cumartesi günü işleme açtılar sandığım borsadır.

neyse ki açılmamış.
  • beklentisini yazan yeniyetmelere kanmayın. 7bine kadar soluksuz devam ederken ardından bakmak isterseniz, siz bilirsiniz dışında kalınız.

ana pazar, alt pazar, yakın izleme pazarı gibi şeylerden sakınınız. bist 30, bist 100 yıldız pazar alın bakın keyfinize. enayi kere enayi olmayın.

(bkz: marka) ve (bkz: avhol) gibi şeylerde yatırım yapıp intihar edenler var lan akıllı olun azıcık iktisat okuyun. finansal okuryazar olun. mal keko adam olmayın.

bunu buraya gelip okuyan varsa ne mutlu bana.
  • mehmet şimşek beklentisi fiyatlandı denebilir belki ama soylu gibi sert bir bakanın olmaması kabinenin görece sakin bir kabine olması sayın cb nın gergin bir politika izlemeyeceğini gösterir. bu genel olarak olumludur ama yabancı yatırımcı biraz izleyecek mehmet şimşek hareket alanı bulabilecek mi bakar sonra gelirler.
  • o sıra dış minnaklar yöresinde:

- mehmet şimşek gelmiş yine, bizi bekliyorlarmış borsaya.
    + tekrar kovmak için mi ahauahauaha (şarabı döke döke içer)
  • beyler bayanlar, koskoca şirketler dün kurulmadı. borsada inişler ve çıkışlar elbet olacaktır. inişler olacak ki birileri mal alabilsin, yükselişler olacak ki birileri de malını satabilsin. hep yükseliş olsa, kim malını kime satacak ?

dolayısıyla, uzun vadeli yatırım düşünüyorsanız borsanın inişine ve çıkışına bakmayın. yatırım yaptığınız şirketin faaliyet raporlarını okuyun, kap'taki haberlerini takip edin yeterlidir.
10594 entry daha
hesabın var mı? giriş yap