• bir kaç saat önce bu dört "insan"a bir müzik kanalında rastgeldim. ellerindeki müzik aletlerini çalıyorlar mıydı yoksa yoldan geçen birileri "kardeş iki dakika tut" demiş de onlar da kıramamış mı bilemiyorum. şarkının yabadabadu sözü nakarat olması ve şarkıya adını vermesi itibariyle hatırda kalıyor olsa da geri kalanı hakkında en ufak bir fikrim dahi yok zaten olmasın ,yazık bana. umuyorum ki bu amcalar yarın bir basın toplantısı yapıp "biz sizle alay ettik, aslında yale mezunu sosyologlarız,deney yapıyoruz" filan desinler. içim rahat etsin, salak lan bunlar deyip geçebileyim.
 • müzik adına küçük dejenerasyon adına büyük bir adım.
 • eger 10 dan fazla album satarsa icimi kan aglatacak, kabus gormeme neden olacak gruptur. kabullenemiyorum ulkemde boyle bir grup cikmasini, iki gun sonra silinip gitseler de bir nebze atlatsak soku.
 • sarkilarini dinlemedim, yuzlerini gormedim, ama bir kere isminden kaybetmis, yenik baslamis grupmus.
 • her hallerinden bunlarından almanya menşeili olduğu belli oluyor. ne ses var ne müzik. bu nasıl bir medeni cesarettir anlayamadım. ama enteresan olanı müzik kanalı dediğimiz o kanalların bunları adam yerine koyup kliplerine yer vermesidir. yabadabaduu isimli bu şarkıyı kim ne için dinler? bu ne lan bööle kafamı buluyolar der bi kere dinlersin ya da abi bu klipteki hatunlar fena diil der onun hatrınada bir kere dinlersin. lakin kim gidipte bunların albümünü alır ki kardeşim. ben burdan almanyadaki gurbetçi kardeşlerime seslenmek istiyorum. barındırmayın kardeşim böyle tipleri aranızda.
 • isim bakımından tavan yapmış grup. şarkıya hiç gelmeyelim. "sansasyon oluruz..!"
 • live 8'e katılmayı taş devri araştırmalarına destek vermediği için reddeden grup. (bkz: yersen)
 • böyle olur işte...
  bu gruba dejenere demeye en azından bu sitede (bkz: ekşi sözlük) yazıp bu sitenin kültürünü paylaşanların hakkı yok.

  moderatorlerinin gün aşırı abuse etmeyelim dediği özellikler barındıran, mesajlasmanın bile facility oldugu filmlerin sonunu soylemenin adınının spoiler oldugunu belirtip benimseten, "smiley was here" ların "based on a true storylerin" havalarda uçuştuğu yer değil mi bu ekşi sözlük...

  eee? sen bu derece elit (?) bir dejenerasyonun bayraktarlığını yap, bizim gibi elitlere özenen varoş gençliğini de aynı bizim gibi dejenere etmek için kurulan boys anılar ismini gorunce tu kaka et.

  kenan evren' e de saygılarımı sunuyorum bu fırstla. elinize saglık çok güzel becermişsiniz paşam.
 • (bkz: grup anilar) olan isimlerini degistirmis olan grup.
 • kendi web sayfalarinda hizmetimiz ba$ligi altinda a$agidakiler yazan grup
  en kisa zamanda sozluk zirvelerine de cagirilmasini taleb ediyorum (bkz: sozluk ile ilgili istekler)

  boys anilar :: hizmetimiz
  düğün
  nişan
  sünnet
  konser
  bayanlar matinesi
  ulasabileceginiz telefon numaralari:
  0171 / 87 42 762 ve 0172 / 47 68 194
  e-mail kontakt: [email protected]

  http://www.anilar.de/
hesabın var mı? giriş yap