• telekomunikasyon kurumu'nun 5809 sayılı elektronik haberlesme kanunu'yla aldığı yeni ismi bilgi teknolojileri ve iletisim kurumu'nun kısaltması
  • ks. bind, torture and kill
    amerikanin bir eyaletinde bir duzine kadini, cocugu katletmis, pesinden yarim yuzyil detektif kosturmus aile babasi bir seri katilin kurbanlarina karsi uyguladigi yontem.
  • beyin kullanımından yoksun kurum.
    bu beyin kullanımından yoksun kuruma ttnet olacak diğer beyin kullanımından yoksun lanet şirketi şikayet ettik. hat babamın üzerine, babam da uğraşamaz 62 yaşında adam. oturdum hizmet numaramızı vs. içeren, düzgün ifadeler içeren şikayetimizi aktardım. bu beyin kullanımı yoksunu kurum, bu şikayeti olduğu gibi diğer yoksun şirkete göndermiş. e ttnet de sözleşme sahibi şikayet etmezse değerlendiremeyiz şeklinde cevap vermiş. kurum da bunu kabul etmiş.

şimdi; az beyin varsa, sözleşme bir kenara sonuçta bu abone numarasının şikayeti, sen kurum olarak içeriğine baksana, doğruluğuna baksana. hadi diyelim bu tamam. ulan ttnet in iç kararları baz alınacaksa ben nasıl sana ttnet i şikayet edeceğim. adamlar herşeyi kılıfına uyduracak zaten.

özet; (bkz: it iti ısırmaz)
  • yaptığı "muhteşem" düzenleme sonrasında düzenlemeden önceki internet tarifelerinden daha kötülerini 2 kat fiyatla satın alabiliyoruz.

ayrıca devlet kurumu olan kablonet bile bunları sallamadı, yaptıkları düzenlemelerin arkasından dolandı. btk da "gık"ını bile çıkaramadı.

5.dünya ülkesinde sıradan bir durum tabii...
  • telekomünikasyon ile ilgili şikayetleri ivedilikle çözen güzide kurum. internet sitesi üzerinden şikayetinizi yazmaniz yeterli.
    edit: yok lan bi boku cozemiyorlar gereksiz ve içi boş kurum. şikayetinizi suya yazın daha iyi.
  • (bkz: 8 şubat 2023 twitter'a erişimin kesilmesi) olayının baş sorumlusudur. emri verenlerin ne kadar alçaldığını görüyoruz, emri uygulayanlar olarak hiç mi utanmıyorsunuz?
  • senelerdir internet servis sağlayıcıların kanundışı taşeron çağrı merkezlerince vatandaşlar yalan yanlış bilgilerle aranıyor ve rahatsız ediliyor. bu rezilliğe göz yuman ne yaptığı ne ettiği neye yaradığı belli olmayan güya denetleyici kurum.

bu kurumda çalışan biri olsam utancımdan yerin dibine girerdim. yani ha burda çalışmışsın ha kamunun solitaire daire başkanlığında çalışmışsın...
  • yurtdışından aldığım iphone telefonumu kayıt ettirdim. o zamandan beri turkcell kullanıyordum ta ki birkaç gün önceye kadar, vodafone geçmeye karar verdim ve bu sabah saat 06.00da geçişin yapılacağı mesajı geldi.
    dün akşam telefonun şebekesi bir anda gitti sabahı bekledim. halen yok açılmadı. aradım operatörü sim kartı kontrol ettiler sorun yok, sim kartı başka bir telefona taktım sorun yok.
    ne yaptıysam benim telefonda çalışmıyor sinyal ve şebeke yok. btk aradım imei vs verdim halen yok.
    çaresizlik içinde yardımsever ahalinin bir yeşil uzaktayım
  • ifade özgürlüğünü çalmaya yarayan plastik garip nesne.
hesabın var mı? giriş yap