• yakında show tv'de başlayacak olan giyimli, modalı, iddialı, güzellikli, komikli, şakalı bir yarışmaymış sanırsam. öykü serter sunuyormuş galiba bir de. haydi rastgele.
  • fragmanindan anladigim uzere bol bol aglayan kizlarla karsilasacagimiz moda yarismasi.
  • ulan madem azarlayacaksınız ne diye fikirlerini soruyorsunuz kızların, manyak mısınız?

yeni bir yarışma programı..
    hakan akkaya eksikliğini kemal doğulu ile gidermek istemişler ama zor, hakancığım çok daha iyiydi yahu, seviyordum onu izlemeyi..
    yalnız adını unuttum bundan önceki programın konsepti daha izlenesiydi bunu sevmedim..
    unutmadan uğurkan erez var tabii bir de çok tatlı adam, severiz kendisini..
    öykü serter'in yeni imajı da hoş olmuş, ben minikken yine yarışma sunuyordu bu hatun, ben çöktüm o hala aynı, ayıp..
  • "biz gülümsemeye, işe, şirinliğe... değil tarza oy veriyoruz" diyen jürilerin; bir yarışmacıya şarkı söyletip, sesine oy verdikleri yarışma.

(bkz: kafanız güzelmiş canlarım güle güle kullanın)
  • sarı yerli barbie'yle tanışmışlığım olan yarışma,böyle küçüçük kızların kendilerini neden silikon deposuna çevirip,en güzel olduklarını birilerinin onayı ile kanıtlamaya uğraştıkları yarışmamsı program.

hele o barbie'nin kendi profilinde bir fotoğraflar var insan üzülmüyor değil
  • tekrarını izledim ve dediğim şu: allahım nerde bir tapon varsa gelip buraya çıkarmışlar. öyle rezalet. bikaç tane düzgün giyinen vardı. bir tane de barbi çıkarmışlar. saçlarım kendi saçım diyor ama aslında kaynak. gözleri lens. ve öyle bir bağıran lens ki... şımarık şımarık ağlamalar falan. bir de tarzsın dediler buna. bi kemal doğulu hayır dedi. böyle şımarık insanları sevmiyorum. nerde bi kendini beğenmiş şımarık varsa çıkmış. hakan akkaya olaydı böylelerini itin götüne sokardı. ah hakancım ah...

katılımcıların babanne makyajlarına "makyajın güzel" demelerine de hasta oldum. o ağır makyajlar ne öyle ya? kız suratını ibiş gibi boyamış "makyajın iyi" diyorlar. gözünü panda gibi boyamış "gözlerin çok güzel" diyorlar. anlamadım bu işi. makyajları kanalın makyözü yapmış sanırım o yüzden konuşmadılar. yoksa imkanı yok yani.

hepsini geçtim de, ivana sert negzel kadın yaaa...
  • ulan resmen sakallının gittiği anlaşılmasın diye ona en benzeyen sakallıyı alıp koymuşlar. yer mi anadolu çocuğu? bana eski sakallıyı verin.
  • bir adet "ben adanalı bir ailenin kızıyıaaam" diyen ve "bende sürmeneli bir ailenin kızıyam ve böyleyim bu tarzım" diyen iki ciciş var..sarışına takığım,sürmene sürmene olalı böyle hemşeri görmemiştir. vasatın vasatı yarışma
  • şu kız (ayşegül) cidden küstah. nur yerlitaş'ın yerinde olsam ağzının ortasına çakmıştım. bi' sus artık yani. herkesle aynı anda konuşuyor, kimin ne dediğini hiç anlamıyorum. milletle tartışırken gözlerinin, dudaklarının ve hatta omuzlarının hareketlerinden inatçılığı, kimseyi aslında dinlemediği çok ama çok belli, vücut kontrolü yok hiç. cidden izlesin o bandı oturup.
hesabın var mı? giriş yap