• aramaya inandım ama yok sanırım böyle bi başlık.
    sadece bende mi oluyor bilmiyorum ama uzakta gördüğüm arkadaşa doğru giderken yaşadığım sıkıntıdır.
    uzaktan görürsün elinle işaret edersin ve yürümeye başlayınca o sıkıntı da başlar. adamın gözüne bakamıyosun kafanı çevirip sağa sola bakarak o 15 20 saniyeyi eritmeye uğraşırsın. gözüne bakıp mal mal da gülmek istemiyorsun.. en nihayetinde sıkıntılı geçen bir süreçtir. ya da ben mal olabilirim tabi bu da kuvvetli bir ihtimal.
  • (bkz: olur öyle)
  • ben bir kere bu durumdan sıyrılmak için eğilip yerden taş alıyormuşum gibi yaptım ''naabıyon la amına kodumun bebesi'' diye tepki alınca taşı usulca cebime attım.
  • sosyal anskiyete ile alakasi yoktur adami 45 saniye uzaktan goruyorsun. spastik gibi gozume bakip gulerek gelse arkadasligimi bir daha dusunurum.

edit: ben ne mi yapiyorum. arkadasi zaten gordum, gidecegim yeri biliyorum. bir de etrafi kesiyorum guzel hatun filan var mi diye. arkadasin yanina da gidince lan guzelmis su filan diye saapiyorum.
  • gülümseyerek yürürsün ona doğru.

karşıdan yürüyerek gelen başka insanlar suratına bakar. embesilmişsin gibi hissettirir.

ben öyle yapıyorum. özellikle iki sevgilinin buluştuğunu hissettiğimde.
  • "yikekehehehek" diye bağırarak yaklaşıp buluşma esnasında kolların tam omuz altından iki taraflı yakalayıp "naabıyon boolm yaa, ya...k kafalı" gibi bir tepki ile bunun altından kalkabilirsiniz.

(bkz: izmit)
  • tespitlerin azaldığı son zamanlarda tespit gibi tespit yapan kişinin açtığı başlık

hakkatten de o durumun bir ismi var mı ? psikologlar bi el atsın açıklama bekliyoruz
  • bayan bir arkadaşla buluşunca sıkıntı olmayan durum. malum her zaman gülme eğilimi içindeler. erkek bir arkadaşla buluşunca sıkıntı oluyor bende de. yüzümü sıkarak idare ediyorum. hatta yanına varınca yeni görmüş gibi yapıyorum.
  • bir kizla ilk kez bulusuyorsan daha garip olan durum
hesabın var mı? giriş yap