• mevcut türk telekom basketbol koçu.
 • 2. maçtan sonraki saçma sapan açıklamalarıyla fenerbahçeli oyuncuların konsantrasyonunu tavan yaptırmıştır. böylece 4 eksikli takımdan 35 sayı fark yiyip evine döndü.
 • geçen seneki kadrosundan 10 oyuncuyu göndermiş ve yerlerine 10 yeni oyuncu koymuş olan telekom'un baş antrenörüdür.

  telekom 2019-2020 tbl'ye fena başlamadı. yeni transferler de alışma devresini çoktan geçmiş gibi görünüyor. oynadıkları basketbol da bu sezon iyi bir yerden play offa girebilmeleri yönünde ümit vaat ediyor.

  bunlara rağmen burak gören'in doğru stratejilerinin yapılan iyi başlangıçtaki rolü çok büyük. bir fenerli olarak kendisinin geçen sene sonunda güç zehirlenmesi yaşadığını düşünüyorum. sadece basketbol konuşursa ülke basketboluna katacak çok şeyi olduğu şahsi kanaatimdir.

  ilave tanım: ufuk sarıca'yı cebinden çıkartacak koç.
 • takımı üst üste 4 maçtır yeniliyor. büyük ihtimal bu takımın başında devam ederse türk telekom sezonu sonuncu değil ama alt sıralardan birinde bitirir. çünkü itü açık ara ligin en kötü takımı. sonra bahçeşehir ve büyükçekmece geliyor. türk telekom ile ormanspor en alt sıraları paylaşır. dua etsin türk telekomun küme düşme şansı yok. çünkü ligde kendilerinden çok daha kötü takımlar var.
 • vasat bir koç, adam mola almaya bile üşeniyor görüntüsü veriyor, tabii telekom bench inde oyuncudan çok takım elbiseli yardımcıları var, oturacak yeri yok oyuncuların. geçen saydım tam 7 tane takım elbiseli kenardan takıma biseyler söylemeye çalışıyor, yazık çarçur edilen paralara.
 • her pozisyona itiraz etmek dışında basketbol bilgisi bulunmayan koç.

  türk telekom takımı ise oyunu tek set üzerinden fall’a top atıp alan açmak ya da fall ile sayıya gitmem üzerinden oynuyor. oyuncu değişimlerinde çakallık peşinde koşması ise komik. oyuncu değişimi için benche çağırdığı elemanı kenarda bekletiyor karşı tarafın oyuncu değiştirmesini bekleyip vazgeçiyor.

  bahçeşehir dedas ile yapmıştı aynısını türk telekom da burak gören ile devam ediyor. böylesine güzel bütçeler vasat koçlarla boşa gidiyor.
 • oyuncularına sadece hakemi aldatmak için atlamayı öğreten basit koç.yabancısı türkü genci tecrübelisi başka bir şey bilmeden sadece hakemin önünde kendilerini atıyorlar.

  türkiye kupası maçı sonunda küfürlerini hareketlerini unutmak ise mümkün değil.

  burak böyle gidersen vasat bir koç olarak kalacaksın. bari 2 set öğren savunma öğret ki oyuncuların her temasta oscarlık performans sergileyeceklerine savunma yapsınlar.

  edit: hadi hepsine eyvallah ama maçı kaybettiğini düşünüp gençleri sokuyorsun ne yapmaya adem bona üzerine oynayıp hala faul göstermelerini istiyorsun oyuncularından? maç koptuktan sonra ne geçecek eline? tek kelimeyle ayıp.

  edit2: kendisinin maç sonrası neden rakip koçlara küfrettiğini ya da tokalaşmayı bile reddettiğini bir sormak lazım.
 • basketbolu gayet iyi bilen, çok küçük yaştan bu yana parkelerin tozunu yutan adanalı, koyu beşiktaş taraftarı insandır.

  işin piçliğinden önce işin aslını öğretmek gerektiğini bilecek kadar da efendi ve profesyonel bir koçtur.

  bu yıl kadrosunu tırpanladılar ama hala iyi bir performans göstermektedir.

  önümüzdeki yıllarda elimizdeki en iyi koçlardan birisi olacağı konusunda hiç şüphe duyulmamalıdır.

  milli sporculardan oluşan bir aileden gelmektedir.

  ayrıca çocukluk arkadaşımdır.
 • büyük kolej basketbol takımının şimdiki adıyla bsl'de mücadele ettiği sezonlarda hem okulun beden eğitimi derslerinde basketbol grubunun öğretmeni, hem de koç naci özonay'ın yardımcısıydı.
 • vasat ve saygısız bir koç.
hesabın var mı? giriş yap