sorunsallar (5)
 • 1 nisan 1980’de bir suikast sonucu öldürülen yazar ümit kaftancıoğlu’nun gelini. chp 3. bölgeden aday adayı olan kaftancıoğlu'nun, siyasi cinayetleri konu alan “çocuklar babalarını anlatıyor benim babam bir kahramandı” isimli bir de kitabı bulunuyor.
 • kendisi bir tıp doktoru olmakla birlikte şu sıralar chp istanbul il yönetim kurulu üyesidir. cıvıl cıvıl, ışıl ışıl bir hanımefendi olmakla birlikte siyasi geleceğinde daha büyük sorumluluklar alacağı kesindir.
 • konuşurken cümleyi düzgün tamamlamadığı, araya detay sokuşturmak için cümle yapısını bozduğu dikkatimi çekmiştir. bu önemli vurgularda, cümlenin anlaşılmasını zorlaştırmaktadır. anayasa tartışmalarının yorgunluğundan olabilir.

  edit: cümle bozukluğu düzeltildi.
 • chp istanbul il başkanlığı için adaylığını açıklamış olan önemli kadın siyasetçi. umarım chp delegeleri adı hiçbir yolsuzluğa karışmamış bu kadını destekler il başkanı yapar da istanbul için umut doğar.
 • chp istanbul il başkanlığına adaylığını açıklayan siyasetçi.

  kemal kılıçdaroğlu istanbul'daki 39 chp'li belediye başkanıyla görüşme yapmış, bu görüşmede gerçekleştirilen yoklamada ismi birinci sırada çıkmıştır.

  canan kaftancıoğlu'nun chp istanbul il başkanı olması, hem chp hem istanbul hem de türkiye'nin geleceği açısından umut veren bir gelişme olur. kendisine başarılar...
 • chp'yi istanbul'da 3. parti yaparsa bu kadın yapar:

  iki kelimeyi bir araya getiremeyen, örgütü tanımayan, parti tüzüğünü bir kez okumamış (veya yarım yamalak okumuş) 2012'de oks (bkz: oğuz kaan salıcı) ile birlikte tepeden chp istanbul örgütüne indirmiş olduğu siyasetçimsi.

  ha bir de şu var
 • kendisini sözümona eleştiren ama aslında hakaret etmekten başka bir dil üretemeyenlerin, (artık nasıl olduysa !!) kuyruğuna basan tutarlı (evet tutarlı !!) bilim insanıdır.

  ter kokuyormuş, hayvanlara insandan daha fazla değer veriyormuş...çamur atmak bu kadar kolay olmamalı. şu söylediklerini ispat et desen kem küm edecek,s sözümona okumuş ve hasbelkader burada yazar olabilmiş tiplerin kendisini sadece soyadı üstünden hedef tahtasına oturtmaları bile canan kaftancıoğlu'na güvenmek için yeter sebeptir.

  insan olun. tutarlı ve hakaret etmeden eleştirin !!

  tanım da yapayım tam olsun;bilim insanıdır.
 • chp içinde iyi çalışan, çizgisini bozmayan ve prensiplerinden ödün vermeyen siyasetçidir kendisi. istanbul il başkanlığı adaylığından sonra dikkat çekti tabi. seçimi de kazanırsa şahane olur, neler yapacağını takip etmeli.
 • sonuna kadar destekledigim kadin adayımdır umarim kazanir cemal canpolat gibi partiye hicbir katki sağlamamış insanlara da ders olur umarim kazanması..
 • atatürkçüleri chp'den atmak için yanıp tutuşan, partinin öz evlatlarını partiden koparmaya çalışacak bir isim.
  biz mustafa kemal'in askerleriyiz.
  kim rahatsız oluyorsa gitsin başka yerde siyaset yapsın.
hesabın var mı? giriş yap