• kuku ilaci
  • sadece kuku değil, ayak için de kullanılabilen mantar enfeksiyonuna karşı bayer imzalı bir ilaçtır.

(bkz: bilgi değil google)
  • egzama tedavisinde de kullanılan bir merhem.
  • hakkında yazılanları okuyup egzama tedavimde kendi kafama göre kullanmaya başladığım merhem. ne doktorlar gezdim, ne ilaçlar kullandım fakat bir sonuç alamadım. kullanmaya başladığımda pek umutlu değildim fakat kullanalı çok kısa süre olmasına rağmen hafiflettiğini sanıyorum. *

edit : kısa vadede çözüm sağlıyor, kökten geçirmedi.
  • mantar olan, kokusu ile tüm apartman ve hatta muhiti rahatsız eden benim ayaklarımdaki tüm rahatsızlığı gideren mucizevi kremdir.

malzemeler:

- yeni temiz ayakkabı
    - yeni temiz çoraplar
    - canesten krem

kullanılışı:

her gün sabah ve akşam yatmadan önce ayağınıza bir güzel uygularsanız, 2-3 hafta sonunda tüm sorun gider. bir hafta daha (hepi topu 1 ay) uygulamaya devam ederseniz bebek gibi ayaklarınız olur.

fakat, kokunun ve mantarın gitmesi, ayağınızın bir daha aynı rahatsızlığa yakalanmayacağı anlamına gelmez. eski tüm ayakkabılarınızı atın. yıkanabiliyorsa yıkayın. çoraplarınızı kaynar suda yıkayın ya da atın yenisini alın. ama sakın eski mantarın bulaştığı hiç bir şeyi ayağınıza geri sürmeyin. hatta evde yerleri bile bi güzel silin.

sonuç:

garanti ediyorum, mantarı keser.
hesabın var mı? giriş yap