• inismorelu yüzbaşı'da sahnede izlediim kumarbazın seçimiyle de yönetmenlik yönünü gördüğüm şimdilerde seni çok özledim'de oynayan hem oyuncu hem yönetmen
 • kent oyuncularının kumarbazın seçimi oyununu çeviren ve sahneye koyan ,uzun yıllar londra'da çalışmış sanat insanı.
 • şu sıralarda aksanat yeni kuşak tiyatro ekibiyle bir de yolluk adlı oyunu sahneye koyan ve nicholas karakterini canlandıran başarılı ve sesi kuvvetli oyuncu.
 • dolar milyonderi müteveffa türk vatandaşı. kendisi, ailesiyle beraber elim bir trafik kazasında hayatını kaybetmiş, arkasında citizens bank'de kuzu gibi yatan 9.113.550,00 amerikan doları bırakmıştır. şube müdürüyle bir olup, parayı yemeye gideceğimden, bir müddet entry'lerimden mahrum kalacaksınız. para bitince döneceğim - bekleyin beni anacığım.

  ---
  greetings to you and to your family.

  i feel quite safe dealing with you in this important business having gone through your remarkable business profile on the internet. though, this medium (internet) has been greatly abused, i choose to reach you through it because it still remains the fastest medium of communication. however, this correspondence is unofficial and private, and it should be treated as such.
  i'm a staff of citizens bank in johannesburg. i am the account officer to cengiz bozkurt family account; a national from your country. unfortunately this customer and other members of his family lost their lives in a car accident at gemiston in october 1999. since then i have placed several calls/enquiries in my bid to locate the customer's relatives but to no avail more so as there's no such record on his personal data with our bank.

  i'm privately contacting you to partner me so that we may have this account balance claimed for our own betterment before the management declares this account unserviceable. the bank freezes unserviceable accounts over a period of time.

  my bank has issued the final notice for the family members to come forward with claims within a month or the account be frozen after this period. i hereby solicit your consent to present you as the next of kin to the deceased since you are from the same country. the sum of us$9,113,550.00 will be reassigned and paid into your bank account if i have your understanding. i will help in securing some of the required documents that will authenticate you as the rightful/legitimate next of kin. i guarantee that this will be executed under the most legitimate way to ensure that you and myself are protected now and after the transaction.

  kindly indicate your interests and reply to my private e-mail address ian.gra[email protected] to enable me detail you more on the process.

  thank you.
  --

  ben de sana canım.
 • sevgili dünürüm adlı dzide osman karakterini canlandıran, uzun yıllar londra'da tiyatro yapmış yetenekli oyuncu. yetenekli olduğu kadar da, kendisini severek izlediğinizi belirttiğinizde hoş bir tebessümle***** karşılık verecek kadar da mütevazi bir insandır.
 • parmaklıklar ardındada gardiyan ekrem rolünü o kadar iyi canlandırıyor ki, türk dizi tarihinde en gıcık, sinir bozucu, kötü, psikopatvari karakteri ortaya çıkarmıştır. zevkle izliyoruz.
 • kavşak ' taki vedat rolüyle 47. antalya altın portakal film festivali en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülünü rıza akın 'la (saç filmi) paylaşmıştır.
  bu noktada bir laf etmek isterim. vedat'la senaryodaki en saçma rolü/karakteri canlandırmıştır. önce apartman merdivenlerinde kızını kovalan tekme tokat döven işkenceci polisken annesine felç inince bir anda meleğe bağlayan birisidir vedat. ama cengiz bozkurt bu rolünü eli öpülecek kadar da iyi oynamış, hakkını vermiştir.
 • leyla ile mecnun adlı dizide, bakkal karakterini canlandıran oyuncu.
  kaybedenler kulübünde durakta oturan şöförlerden biridir aynı zamanda.
 • leyla ile mecnun adlı dizide yardırmaktadır. ince esprilerin adamıdır, muhabbeti pek keyiflidir.
 • imdb'de yazmaz ama 2010 yapımı ay lav yu isimli filmde saido rolünü başarıyla oynamışlığı da vardır. o filmde de leyla ile mecnun'da olduğu gibi kendisine yine küçük bir oyuncu eşlik etmiştir**
hesabın var mı? giriş yap