• ty ve hb platformlarında bir ürün hakkındaki yorumlara bakmak isterseniz genelde bu ifade ile karşılaşırsınız.
    çeyizi için almışmış!
    iyi de bize ne bundan?ürünü kullanmadın ve yorum yapıp puan kazanmaya çalışıyorsun ve ilginçtir sistem bu yorumları tek tek onaylıyor.
  • internette sinir olduğum insan yorumudur.
    madem çeyizin için aldın insan hiç merak etmez mi nasıl olduğunu?

tamam bir buzdolabı gibi bir büyük eşyadan bahsetmiyoruz da insan bir aldığı baharat öğütücüyü, bir tavayı falan bir kullanır da öyle bir yorum yapar ya.

ayrıca sırf "çeyizim için aldım" demek için neden almış olduğun ürün hakkında neden saçma bir şekilde vakit harcayıp yorum yaparsın ki?
  • hot toys iron man mark 3 diecast figürümle sohbete katılıyorum.
  • ülkenin zeka seviyesi hakkında ciddi doneler verir...
  • bekar bir kız arkadaşım üniversiteden mezun olduğunda girdiği ilk işinde ilk maaşıyla çeyizi için taksitle çamaşır makinesi almıştı. getirip kutusuyla evin kullanılmayan bir odasına koymuştu. neden bu kadar erken aldığını sorduğumda; -sen anlamazsın tavrıyla- "işte parayı değerlendirmek lazım, hem aldığım mağaza makine kullanılmasa da yenisiyle değiştirme (eski model makineyi nasıl değiştirecekse) taahhütü verdi" gibisinden bir açıklama yapmıştı. ben o dönem evlilik olaylarına soğuk baktığım için (gerçi hala evliliğe sıcak değilim) bir anlam verememiştim. o arkadaşım da ben de hala bekarız. üzerinden 22 sene geçti ve ben hala anlam veremiyorum. makineyi ne yaptığını da soramıyorum.
  • her yazana röveşatayla ölü yaprak vuruşu vurmak istediğim bir cümle. yazan insanlar tükenene kadar yorulmam. ürünün kalitesi hakkında yorum yapanları bulmak samanda iğne aramak gibi bir şey...
  • evde kalmış hanımları ve kadınları cinsel meta olarak gören erkekleri delirten yorum.
  • trendyol yorum klasiği. altı üstü bir don neyini atıyorsun çeyize giy gitsin. ütü,nevresim ne baksam altında bunlar. dünya saf temiz çeyiz düzen kızların umuduna dönüyor a dostlar. modası geçmeden evlenirsiniz inşallah.
  • en sinir olduğum insan tipi. çeyizim için aldım. daha kullanmamış ama 5 puanı da yapıştırmış. kullanmadıysan niye 5 puan veriyorsun arkadaşım. ben çoğu ürünü almadan önce ortalama puana bakarım. bunlar yüzünden ortalaması 4.8 puan olan ürün için bile artık yorumları artan puana göre sıralayıp önce 1 puan verenleri okuyorum.
  • vibratörün nasıl bir ceyizlik olacağını ben anlayamadim
hesabın var mı? giriş yap