• 2013 yilinda verdigim siparisi 3 gun boyunca teslim etmeyip yurt disindan yaptigim 7 uzun telefon gorusmesinin ardindan siparisimi sonunda iptal etmis firmadir. annemin dogumgununu de berbat ettiler. en kotusu de yazdigim entryler bir sekilde sozlukten sildirilmis. cop'e falan da gitmedi, direk haberim olmadan karartilmis yazdiklarim. haberiniz olsun. siparis verirken iki kere dusunun.
  • anneler gününde annemi evde akşama kadar sap gibi dikmeme neden olmuş sitedir. asla ve kat'a bulaşmayınız.
  • burada yazılanları okumadan anneme çiçek yolladığım site. ben nasıl böyle bir hata yaptım bilmiyorum. hala bekliyorum bakalım ne zaman gidecek?
  • onayla butonuna basmadan önce iyi ki sözlüğe basmışım dedirten sitedir. ne biçim de sövmüşünüz kardeş, direkt vazgeçtim.
  • büyük günaha giren site.

anneme doğum günü için gönderdiğim çiçek adeta bir çöp olarak gitmiş. gelen zavallı bitkilerin hepsi çürümüş ve dehşet kokuyormuş. bunu öğrenir öğrenmez sitede bulduğum yetkili numarayı aradığımda yapılacak bir şey olmadığını, böyle bir çiçeği yollamadıklarını gevelediler. hani alttan alıp bir hata olmuştur nasıl düzeltiriz demelerini bekledikçe adamlar pişkin pişkin üste çıktı. ama dedim bakın dedim sosyal medyadan bunu yazıcam insanlar görecek sizin nasıl bir işletme kültürüne sahip olduğunuzu dedim. ben yazdım şimdi çiçekmarket düşünsün.

ciddi ciddi bu siteden uzak durmanızı ve buraya kazandıracağınız parayı boylamasına ikiye keserek şeritleri kedi merdiveni yapar gibi üst üste katlayıp sonra da bir şeriti çekerek gül yapmanızı öneririm.
  • seramikte beyaz lilyum siparişi verdik ancak gönderilen şey plastik saksı içinde papatya da dahil birkaç beyaz çiçeğin olduğu çeyrek fiyatına bir üründü. ne şikayet ne de müşteri hizmetleri platformu olmayan bir site. şiddetle tavsiye etmiyorum.
  • bugün saat 11:20 için verdiğimiz sipariş zamanında gitmediği için müşteri hizmetlerini aradım, önce en geç 1 dediler sonra 1 buçuğa güncelledik dediler şuan saat 2:25 ve sipariş yerine ulaşmamış. demek ki sürpriz falan büyük bir plan yapacak olsak hapı yuttuk. keşke sipariş vermeden önce buraları okusaymışım.
  • bugün anneler günü dolayısıyla anneme yolladığım buketle ağzımın payını almama sebep olmuştur. beklemiş, solmuş çiçekleri utanmadan yollamışlar.

edit: bunlara şikayetimi bildirdim müşteri temsilcisi ilgileneceğini söyledi ve birkaç gün sonra sipariş ettiğim çiçek tekrar gönderildi bu açıdan hatalarını telafi ettiler ama bu tür şikayetlere meydan vermemek için işlerini daha sıkı tutmaları gerekir.
  • şu anda anadolunun ücra bir kasabasında bulunan anneme gönderdiğim çiçeğin hesabını sormak için müşteri hizmetlerine ulaşamadığım, işini en iyi yapması gereken günde telefonları bir türlü düşmeyen berbat şirket. bu saatte göndersen ne olur, göndermesen ne? kadıncağızın haberi bile yok, çatladım burada sinirimden.
  • dün verdiğim çiçek siparişini şu dakika itibariyle teslim etmemiş kar amaçlı şirket. okuyorlarsa anneler günü bitmek üzere haberiniz olsun. yoğunluk dolayısıyla anlayış bekliyorlarmış meğerse bugün anneler günüymüş!
hesabın var mı? giriş yap