• her canlinin üreme ve ürerken haz alma yöntemi.
    basit bir olu$ çabasi.
    koca evrende bir noktayim ben diye yirtinmanin insan tarafindan konmu$ tarifi.

insan denen canli türünde di$iler erkeklerini çogunlukla fiziksel yapilarina göre tercih eylediklerinden a$k ma$k diye saçmasapan kavramlar sözkonusu degildir.
    maksat kaliteli genlerle,kaliteli bir yeni nesildir.
    bu alak salak bir kisirdöngüden ba$ka bir$ey degildir kanimca.kozmosta hangi tanriyi eglendirdigini bilmeden çiftle$ir bu canlilar.belki de tanrilarin mastürbasyon kaynagidir üreme i$lemi.

(biri çikip da cinsellik eylem biçimi olarak sadece insanlara özgü bir kavramdir falan gibi saçmaliklar mirildanacak olursa böceklerin,reptiloidlerin ve ku$larin davrani$ biçimlerini birazcik incelemeleri salik olunur tarafimdan.)
  • ekleme : ku$larda,insanlarda ve sürüngenlerde = ne kadar et,o kadar sevgi.
  • bildiginiz seks olgusunun kavramsal hali. pekcok entel dantel sohbetinin, seksten bahsederken "seviyeli" olma ve bunu dogal kar$ilama tribine malzeme olan kelime. bazen $oyle cumleler kullanan ki$iler gorursunuz:
    "-turk insani, kendi cinselligine yabancila$tirilmi$ bir toplum ustadim." (trip atiyor.)
    "-hala cinselligi tabu goren zihniyet hakim halkimizda betul, bu ne aci degil mi?" (betul'u yalamak istiyor.)
    "-anlayamiyorum hakan! cinselligini ya$arken, kendine gem vuran bir kadin nasil ya$adim diyebilir ki..." ("-yok mu beni siken?!" manasinda...)

kafa atip kaciniz.
  • kullanabilen için özgürlük, kullanamayan için tutsaklık haline gelen kavram.
    (bkz: ciddi entry)*
  • antik dönemlerde edebi eserlere konu olmuş (bkz: lysistrata) ve kadınların ataerkil toplumlarda varlıklarını kanıtlamak için kullandıkları en önemli ve belki de tek silah.
  • "cinsellik çok garip bir yer tutar ilişkide. hem çok önemli-şiddetli, acılı-bir ağırlığı vardır; hem de, neredeyse sözü edilmeye değmeyecek-geçici, uçucu-sonuçları: bir ömür boyu da taşıyabilirsin, bir cinsel yaşantının anısını; sabah aldığın duşun suyuyla akıp gidebilir de..."*
  • iki beden arasındaki hiyerarşinin ortadan kalkması.
  • olumcul * olarak gorulebilen bir kavramdir. cogu er kisi su önermeyi savunurken gorulmustur: kadın gucunu cinselliginden alır ve bunu kotuye kullanır. yani guzelligini silah olarak kullanır. elbette bu karsı cıkılmayacak bir önermedir nitekim pek cok kadin bu yoldadır. vampir kelimesinin kokune bakınca gorulen vamp bunu ozetler. disi kisi cinselligini kendi istegi dogrultusunda kullandıgında tehlikeli, uremek icin kullandıgında kutsal olur. yani genelleyerek bakılınca, fahisenin karsisinda anne oturur. yani bakire ya da anne, diger bazi kadinlarin fahise haline getirilmesiyle olusmus kavramlardir. diyebilir miyiz. neden demeyelim.
  • toplumda sadece bedensel haz olarak algilanmakla birlikte, sadece iki cins (ayni ya da farkli) arasindaki tensel temastan ibaret olmayan, düsüncelerle ,rüyalarla vs.. ile de yasanabilen bir olgudur. toplumumuzda halen büyük bir tabu oldugu son dönemde yapilan bir ödev sayesinde bir kez daha teyit edilmistir.
hesabın var mı? giriş yap