• gribi şıp diye 2 günde geçiren mucizevi ilaç. prospektüsü aşağıya bırakıyorum.

ibuprofen, psödoefedrin hidroklorür, askorbik asit (vitamin c)‘ dir. coldaway c 30 film tablet, üst solunum yollarında tıkanıklık giderici (burun tıkanıklığını açıcı), iltihap önleyici, ağrı kesici ve ateş düşürücü bir ilaçtır.

vücutta iltihaba ve ağrıya sebep olan hormonları azaltarak iltihabı giderir. iltihabı giderici (çözücü) etkisinin ardından ağrıyı keser ve ateşi düşürür. aynı zamanda ateş veya ağrıyla birlikte görülen burundaki kan damarlarının genişlemesi sebebiyle oluşan burun tıkanıklıklarını; burundaki damarları daraltmak (büzmek) suretiyle giderir.

coldaway-c, soğuk algınlığı, gribal enfeksiyonlar, saman nezlesi, alerjik nezle, sinüzit (yüz sinüslerinin iltihabı), yutak iltihabı (farenjit) gibi üst solunum yollarındaki enfeksiyonlar (kulak-burun-boğaz hastalıkları) eşliğinde ortaya çıkan baş ağrısı, boğaz ağrısı, ateş, vücut kırgınlığı ve burun tıkanıklığının giderilmesinde kullanılır. kullanımı 12 yaşın üstündeki çocuklar, ergenler ve yetişkinler için uygundur.
  • 3 gündür şiddetli boğaz ağrısı ve ondan kaynaklı kulak ağrısı çekmekteyim.doktor penisilin ve coldaway c yazdı fakat hicbir etkisini goremedim ne zaman etki etmeye başlıcak çok merak ediyorum
  • bir ilacın bu kadar yan etkisi mi olur arkadaş. önlü arkalı iki sayfa yan etki yok yok. korktum yeminlen.
  • burun akıntısı, göz yanması ve halsizlik semptomlarını 1 saat içerisinde giderdi. baş ağrısını hafifletti. ancak soğuk algınlığını iyileştiriyor mu yoksa yokmuş gibi mi davrandırıyor bilemiyorum.
  • ismini (bkz: #103595126) no’lu entry’de duydum. aklıma ilk gelen:

(bkz: kis kis cinler kis kis)yallah cinler yallah

isimlendirme tam redneck işi olmuş. içerik zaten standart.
    içmedim, ibuprofen içeren grip ilacı (semptom ilacı işte) yıllardır içmem de. özel ağır hastalıklarda baş-kulak-vs ağrı için tercih ediyorlar herhalde. psödoefedrin hcl candır, parasetamol idare eder. migren için baş ağrısına çare olarak içtiğimden bari hastayken nsaid içmeyeyim.
  • üzerinde reçete ile satılır dese de reçetesiz de alabilirsiniz sevgili sözlük ;)
  • kış aylarının ve narin yapılı insanların olmazsa olmazı.
  • 2021 sonu fiyatı 20 civarı olup, grip için fena olmayan ilaç .
  • 2 gündür felaket burun akıntısı baş ağrısı ve ateş boğaz ağrısıyla mücadele ederken dolorin cold kullandım ama pek bir faydası olmadı ardından bu mereti annem tavsiye etti bir içtim ertesi güne çok bişeyim kalmamıştı ama içtikten 1 saat sonra felaket bir titreme üşüme oluyor ondan sonra zaten yatağa girip terlemeye başlıyorsunuz :))
  • soğuk algınlığıma etkileyici bir hızda iyi geldi. öyle uyutmadı da diğerleri gibi. parasını hakediyor benim için.
hesabın var mı? giriş yap