• bir adet mew parçasıdır.
 • daha ilk dinleyişte süper kişilermiş bunlar dedirten harika mew parçası bu, klibi de var hoş olmuş anatomik yapıyı çok beğendim..

  i don’t feel alright in spite of these comforting sounds you make. i don’t feel alright because you make promises that you break. into your house, why don’t we share our solitude? nothing is pure anymore but solitude. it’s hard to make sense, feels as if i’m sensing you through a lens. if someone else comes, i’ll just sit here listening to the drums. previously i never called it solitude. and probably you know all the dirty shows i’ve put on. blunted and exhausted like anyone. honestly i tried to avoid it. honestly. back when we were kids, we would always know when to stop. and now all the good kids are messing up. nobody has gained or accomplished anything
 • adı gibi avutan/rahatlatan, insanı sakinliğin kıyılarında gezdiren, yüzdüren acayip bir şey.
 • flu bir vokalist görüntüsü,içi görünen bir bünye.sözler vücutta yolculuk yapip disari cikiyor.1.44'te gitari asiyor boynuna vokalist,sonra hangar gibi bir yere yürüyor.1.56'da hep beraber caliyorlar.kendilerinden geciyorlar.gitar calanlardan birinin boynunda kirmizi bir atki da bulunmakta.onlar kendinden gecerlerken sizi de kendilerinden geciriyorlar.feci bir sarki feci bir klip.iskandinavlarin daima pek hos müzik yaptigina kanit bir sarki.
 • şarkının 4:20'den sonra başlayan bölümünde feci derecede godspeed you black emperor havası sezilmiştir tarafımca.*
 • sözlerine bakıldığınnda insanın denge* ihtiyacının ne kadar güzel anlatıldığı görülebiliyor...
 • sesini çok çabuk değiştirebilen bir vokalin, inanilmaz etkileyici parçası. ilk zamanlarda mtv gösterirdi klibini. şimdi allahtan playlistimizin bi ucunda duruyor, arada bağlaniyoruz. 8 dakika 44 saniyelik huzur melodisi.
 • mtvde klibini gördükten sağlam bir hassktir çektiğim inanılmaz güzel bir parça. mogwai ile sigur ros beraber mi çalışmışlar ne olmuş derken şimdi defalarca arka arkaya dinliyorum. ikisine de öyle çok benzemiyor pek tabi, daha bir hafif ama ikisinin de tınılarını taşıyor, sözleri de pek güzel, pek anlamlı. sevdik bunu biz baya
 • i don't feel alright in spite of these comforting sounds you make.
  i don't feel alright because you make promises that you break.
  into your house, why don't we share our solitude?
  nothing is pure anymore but solitude.
  it's hard to make sense, feels as if i'm sensing you through a lens.
  if someone else comes, i'd just sit here listening to the drums.
  previously i never called it solitude.
  and probably you know all the dirty shows i've put on.
  blunted and exhausted like anyone.
  honestly i tried to avoid it.
  honestly.
  back when we were kids, we would always know when to stop.
  and now all the good kids are messing up.
  nobody has gained or accomplished anything...
  diyen şarkı
hesabın var mı? giriş yap