• tam bir manipülasyon uzmanıdır.

bir muhabbetimizi şuraya ekleyeyim de iq seviyesini anlayın.

cri - erdal erenin yaşı büyütülüp asıldı
    no master - hayır böyle birşey yok
    cri - bak şu linkte hakimle 2006 yılında yapılan röportaj var orda öyle diyor
    no master - bak kardeşim erdal eren suçu işlediği yaşta nüfus cüzdanı var yaşı belli, avukatı ve babası da zaten dava tutanaklarına geçen savunmalarında yaşının erken yazdırıldığını ve bu sebeple kemik yaşı talep ettiklerini söylüyor. mahkeme de olay gününe kadar bu adamın yaşı belli, ihtilaflı bir durum yok dolayısıyla kemik yaşı testine gerek yoktur diyor.

cri - hakimden iyi mi bileceksin aktroll, dinci, ergen, hebele, hübele
  • psikolojik sikintilari oldugunu düsündügüm yazar arkadasimiz. kendi basligindan olumsuz entryleri sildiriyor, basligina yazan yazarlara inanilmaz bir sekilde saldiriyor. kendi basligina bile entry girmis "bakin nasil kapak yaptim ama!!" diye... arkadasim biraz sakin ol kimsenin seni kücük düsürmek istedigi yok. sana hakaret eden de yok. takintili misin nesin bi kendine gel.

edit: bu yazdığımın erlik ile ne alakası var? erlik ile kafayı bozmuşsun. cidden iyi değilsin, profesyonel bir yardım al yoksa istikamet belli.
  • emdr’ye epey takıntılı birisi… paylaştığı bilimsel çalışmalar da çok absürt. zaten kimse bu yöntem herkese uygundur demiyor ancak benim okuduğum çalışmalar, bdt kadar etkili olabileceğini söylüyor. sadece parmak hareketinin gerekli gereksizliği tartışılıyordu. psikolog olduğunu tahmin ediyorum, ancak psikolog izzet güllü gibi bir tip.
  • kendi basligina entry girip kendi kendini gazlayan enteresan kisilik.
  • (bkz: lavuk) suzme yogurt gibi oyle ozel bir lavuk.
  • kendisiyle aynı fikirde olmayanları kullanışlı aptal diye yaftalayan, iyice toksik olmaya başlayan yazar.
    (bkz: #138241389) ayrıca sevmediği insanların ailelerine sardırmamayı öğrenmelidir.
  • s*lcu affedersin!
  • son zamanlarda arazi olmus cahil solcu lavuk. ekstremist mal sagcilari asagilayip, solcu geri zekaliligini üst düzeye tasimaya calisan bir maldi.
  • ekşi sözlük yazarı. ingilizce'de de "krimsıntörk" diye okunur.
  • (bkz: tüh erkekmiş)
    peşin edit: (bkz: bi buldurun be)
hesabın var mı? giriş yap