11894 entry daha
 • türkiye cumhuriyeti devleti ve siyaset dünyasının başına musallat olmuş en büyük bela, türkiye ve türk milleti önünde en büyük el freni "siyasi parti" demeye bile dilimin varmadığı bir garip oluşum.

  1982 senesinde kapatılan parti'nin devamı olduğunu iddia eden bu atatürk ilke ve inkılaplarından fersah fersah uzak şuan ki oluşum kesinlikle 6 oklu maskenin ardına saklanmış, kripto bölücü, atatürk'den içten içe nefret eden kürtçü hainlerin aktif yuvalanma merkezi olmuş durumdadır.

  genel seçim bazında iktidarı almaya yönelik hiç bir çabaları olmadığı gibi, ittifak ortaklarının taleplerine sırt cevirip kaybedecek aday ile 100. yıl seçimlerine girip rezil rüsva olmuş başarısızlık abidesi bir oluşumdur, türk gencinin istikbalini yakmıştır.

  belediyecilik konusunda ezelden beri allah'ın belası bir durumdadırlar, ne başladıkları basit bir yol bağlantısını zamanında bitirebilirler, ne kazdıkları yolu düzeltirler ne de sorumluluk alanları içinde bulunan bölgenin vatandaşlarının taleplerini dikkate alırlar, "akp'ye vermiyorsa eşek gibi bize verecek zaten ehe ehe" mantığı ile işleyen bir manteliteleri vardır.

  kıssadan hisse, türk siyasal tarihi'nin kanserli hücresidir, kaybetmeye ve kaybettirmeye mahkumdur.

  not: bu arada bu garip oluşuma destek vermeyen, eleştiren herkes akp'li değildir, bazı şizofren, paralı/parasız trollere duyurulur.
 • terörist yardakçısı leş bir organizasyona dönüşmüş partimsi. seçimden sonra mülteci sorunu hakkında tek bir kelime etmediler. özellikle özgür özel denen vasıfsız'dan bu konuyla alakalı bir demeç duymadık. her zaman olduğu gibi mülteci problemini gündeme getiren zafer partisi ve ümit özdağ. hakkını yemeyelim iyi parti'de bu konuyla alakadar. terörist demirtaş ve terörist osman kavala'ya selamlar çakmasını biliyorlar ama yaklaşık 2 aydır hukuksuzca cezaevinde tutulan mülteci karşıtı milliyetçi yazarlar hakkında tek bir kelime etmediler. bu konuyla alakalı gazeteciler susturulunca ve ana muhalefet partisi denen garabet oluşumdan ses çıkmayınca mülteci problemi itina ile gündemden düşürüldü. yazık gerçekten. bunlara oy verenlerin aklını seveyim açık ve net.
hesabın var mı? giriş yap