• sempatik, durust ve sicak insan.
 • eurosport'taki moto gp sunumları güzeldir. bahar kader'den sonra en başarılı sunucu kendisidir diyebilirim. ayrıca dağhan ırak eurosport'ta birçok spor kaşılaşmasının sunumunu üstlenmektedir.
 • eğer benim de tanıdığım dağhan ırak ise galatasaray üniversitesinden çoktan mezun olmuş olması gerekir.

  galatasaray'da "detay" adıyla bir dergi çıkıyordu; lamı cimi yok üniversite dergiciliğinin kötü fanzin çıktıları düşünüldüğünde gayet de sıkı dergiydi. sanırım halen çıkıyor. dağhan ırak bu dergide eli yüzü düzgün haber-yorum yazardı.

  bu arkadaşın 19 yaşında iken avusturya'da, fransa'da, hollanda'da tırmanan neo-faşist dalgalarla ilgili "inner circle"lı bir muhabbetini anımsarım, kumaşını o zaman belli etmişti.

  bir de ayıptır söylemesi beşiktaşlı'dır.
 • sunumlarinin banttan olanlariyla canli olanlari arasinda pek fark hissedilmeyen yetenekli speaker

  eklemek isterim ki turnuvanin * en sikici maci oldugunu dusundugum hirvatistan-turkiye macinin sonucunu biliyor olusumuza ragmen 2 saatlik sunuma arada goz kirptik ,tekrardan yuttuk ,penaltilari valdemin kalbi kaldirmaz diye es gectik
  ben ignatius, daghan irak anlatiminda sizlere yardimci olmaya calistim hepinize mutlu aksamlar
 • euro2008 almanya türkiye maçında semihin gölüne sevinen fatih terimin burnunu birine çarparak incitmesi görüntüsü üzerine,

  - hah zaten takımda sakatlanmadık bir fatih terim kalmıştı

  diyerek bizleri tebessüm ettirmiş eurosport spikeridir.
 • memleketten 2008 olimpiyatlarını hoş beş, ve keyifle izlenir kılan etkenlerden birisi olmuş kardeşimiz. neyse ki var yani kendisi.
  bu vesile ile eurosport da memlekette izlenirlik açısından bayağı bir artı eklemiş oluyor cebe, yalan yok.

  beşiktaşlılığının kendisine dair hissiyatımızda yarattığı olumlu etkiden bağımsız diyoruz yani hem de...ama ikisini birleştirince, kendisini direkt şöyle olimpiyat ve beşiktaş muhabbetli bir tribün ortamına davetimiz olabileceğini belirtmekte de fayda var.
 • eurosport türkiye'nin demir leblebisi. memleket dahilinde en heyecanla takip edilen isimlerden. onun gibilerin artması kelaynak kuşlarının göç rotasını değiştirip futbol statlarından bambaşka sahalara inmesine neden olabilir.
 • radyoda mac anlatir gibi televizyonda mac anlatmayan, ozellikle voleybol karsilasmalarını renklendirerek sunan ve yorumlayan insan. hic izlemeyi dusunmedigim maclari izledim sayesinde.
 • beşiktaşlı olmasının yanında sıkı bir aek taraftarıdır aynı zamanda.
 • bu harika bir insandir. en güzel kaleci kurtarislarini anlatirken eurogoals programinda "bu gole erisim mahkeme karariyla engellenmistir. zaten engellenmeyen bir o kaldi" demistir. kesinlikle dinlenesi insan.
hesabın var mı? giriş yap