• marvel'in editor in chief'i joe quesada'nin yeni kesfi. marvel universe bilgisi ve espirili anlatimiyla marvel'in en iyi yazarlarindan biri olmaya aday yazar su anda she hulk ve the thing 'in yeni serileri yanimda the great lake avengers ve spider man& human torch limited serilerinide yazmistir. yazdigi dergileri okurken kahkahadan kirilacaginiz ve marvel'in uzak koselerinden buldugu ikinci hatta ucuncu sinif karakterleri kullanmasindaki huneriye hayran kalacaksiniz.
  • 700. sayısı ile amazing spider-mani sonlandırmak üzere olan şahıs. peter parkerın akıbetinin final sayısı yayınlanmadan internete yayılması sonrası ölüm tehditleri aldığını açıklamıştır.
  • artık iyice koltuğa yapışan chp'li gibi olan ve bırakması gereken şahıs. bunun yanında örümceği fazla kurcalayan hikayelerini ve başlı başına bir felaket olan sins past hikayesini başımıza kakan j. michael straczynski'yi mumla arar olduk.
  • belki de gelmiş geçmiş en kötü spider-man yazarı. 6 yaşımdan beri yani 30 yıldır spiderman okurum ama ben bu kadar kötüsüne hiç denk gelmedim. peter parker ne değildir diye sorsan cevap vereceğim her şeyi dan slott hikayelerinde kullandı.
    spider-man'i bildiğin sorumluluk özürlü, beceriksiz bir embesile çevirdi. yandan yemiş karizmasız tony stark. hikayelerin asıl kahramanları kendi yarattığı embesil yan karakterlerdir maalesef. geçenler belli bir sayının üzerinde yazan örümcek adam yazarlarını listelemişlerdi slott hakettiği üzere son sıradaydı.
  • joker filmi daha çıkmadan önce edindiğim, hala da savunduğum görüşleri çatıır çatır söylemiş kişidir. o hikaye olmamış, güzelim oyunculuğa yazık olmuş. dan slott abimize selamlar. tony stark iron man ve fantastic four serilerinde severek okuyoruz kendisinin yazdıklarını bu aralar.
hesabın var mı? giriş yap