• interpol gitaristi.
  • oyle riffler, oyle melodiler yazmis ki, olmus bitmis. sanirim son yillarda duydugum en iyi gitarist performansini cikartmis turn on the bright lightsta. say hello to angelsin the smithsinden, pdain joy divisionina o organik gecisler onsuz olmazdi. zaten grubun sarki yazari oldugu icin bunu daha iyi becerebiliyor.
  • sahnede kendini kaybetmesiyle paul banks ve carlos d'nin bile konserin ortasında durup durup kendisine bakmasına sebep veren interpol gitaristi ki kendisi aslında çok sevimli bir insandır,temiz bir bankacı tipi vardır..ailemizin gitaristi.
  • new york üniversitesi'nde bir grup kurma hayaliyle yanıp tutuşurken bunu en nihayet gerçekleştirmiş, şimdi bunun her anının keyfini süren, böyle cin cin bakan gözlerin sahibi, pek pek yetenekli, röportaj yaparken bir kere bile "uuum" demeyen, teklemeyen, bir de üstüne üstlük fransızcayı da aynı serilikte konuşan ve interpol ün diğer üyelerinin dediğine göre tek sinir bozucu yanı fazla "enerjik"liği olan vitaminsever,dakik ve de vejetaryen kişilik. önceki gece deli gibi içseler bile daha diğerleri yataktan kalkamadan kendisi çoktan parkta iki tur atmış, duşunu almış, kahvaltısını etmiş falan olurmuş. ayrıca siyah takım elbisesi, beyaz kravatı, sahnedeki ayak hareketleri ve dağınık favorileriyle yarattığı "kessler" imajının yanısıra rifflerinin güzelliğiyle de bir ekol olmaya doğru gitmektedir. yakışır da.
  • kedimin isim babasi ^_^
  • yazdığı şarkılarla ciğerimizi dağlaya dağlaya kendine ev yapan allahsız müzisyen.

    belki tünele inip kendisinden teknik olarak daha başarılı 100 tane gitarist bulursunuz ama ruh ve şahsına münhasırlık bir müzisyenin en önemli özelliği. zaten her enstrüman çalan da müzisyen olarak adlandırılamaz. kendisine istanbul'dan paul aracılığıyla gönderdiğim selamı almıştır umarım.
  • bu adamın neredeyse 50 yaşında olduğuna kimse inandıramaz beni. taş çatlasa 35 dersiniz. kendine iyi bakan, efendi nadir rock starlardan. ünlü müzik yazarı abisi ted kessler'in şu yazısını keyifle okudum. insanın bilinçli bir şekilde seçtiği hayatı yaşaması büyük nimet.
  • interpol severlerin post'larını like ederek onları mutlu eden, yetenekli ve mütevazı gitarist.
hesabın var mı? giriş yap