• doğru söylüyor. metrobüse binerken yaptığım kıvrak figürler olmasa işe gidemez, bırakmak zorunda kalırdım
  • akıllara umut sarıkaya'nın y.rak gibi adam tiplemesini getirmiştir.
    edit: ben aklıma geldiğinde gülmüştüm. çok kişi yesillendirip aklıma geldi ben de kahkaha attım yazmış. tanımadığımız insanlarla iyi güldük..

edit2:y.rak gibi adam
  • bu tip öğütlerin bir coğrafyası vardır. biz o coğrafyada değiliz.

hadi bırak bakalım işi yenisini bulabilir musun?
  • son dakika ! tüik işsizlik oranının an itibariyle %99 olarak açıkladı !
  • dallamaya bak kanada mı lan burası?

yolda pharrell williams'ın happy klibindeki gibi dans ederek yürümeyin dayaklardan dayak beğenirsiniz.

dans etmek isteyen norveç'e gitsin burada başka şeyler var.
  • eğitimci, akademisyen ve iş insanı serkan can zengin'in twitter hesabından verdiği muhteşem öğüt. ya insanlarla açık açık dalga geçiyorlar ya da ülke şartlarını bilmeyecek kadar toplumdan kopuklar.

neyse iyi ki böyle kişisel gelişimciler var da hangi işe gidip gitmeyeceğimizi öğrenebiliyoruz.

tivit

edit: deliremiyorum nickli çaylak yazar, serkan can zengin'in babasının facebook paylaşımını gönderdi. kişinin babasının paylaşımı
  • danstan sayılırsa arada topal oynayarak gidiyorum ofise.

not: fıtık var o vuruyor.
  • kimdir bu oynak arkadaş diye baktım, ailesinden miras kalan özel fitnat koleji'nde eğitimcilik oynayan biriymiş asdasd. allahıma bin şükür ki ayşe köroğlu vb. takip edecek kadar boşlukta kalmış arkadaşlarım henüz bu adamı keşfetmemiş. "fark yaratmak için diğerleri uyurken çalış" gibi acayip ufuk açıcı tavsiyeleri de var. fark yaratmak için diğerleri uyurken siz onlardan 1 saat erken uyuyun asıl. yataktan 11'de kalkıp böyle tvitler atarak çocuğunu kendisinin mirasçısı olduğu özel okullarda okutabilmek için sabah 05:45'te kan kusarak uyanan beyaz yakalıya ver gazı. bir böyle kişisel gelişim, yaşam koçluğu üfürükleri bir de fermente turşu, chia tohumlu kraker yapım workshopları, kemiksiz tertemiz keriz parası yemin ediyorum ya.
  • bomboş laf. böyle alengirli laflar edenlerin çoğu, aldıkları risklerin patlaması durumunda ikinci, üçüncü şansları olabilecek ve hayatın şans konusunda bonkör davrandığı bir avuç şımarık elit.

ayrıca kendileri de bu lafların boş şaflar olduğunu biliyor bence. böyle lafların altında, karşısında "dans ederek" işe gidemeyen milyonlarca insanı değersizleştirerek kendindeki kıymetli insan hissinin pekiştirilmesi var. "bakın ben yaptım, siz yapamıyorsanız kendinizde arayın problemi" tripleri, boş tripler.
hesabın var mı? giriş yap