• tanım; bir norveç atasözü.
  • ülkemizde işsizler ordusu oluşmasına sebep olacak önermedir
  • ayın sonunda asgari ücretin yüzde elli fazlasını alacağını bile bile ne diye böyle kişisel gelişim zırvalarına kafa yorulur aklım almıyor.

t: (bkz: yarrak gibi adam) umut sarıkaya karikatürü.
  • kimse hiçbir ise dans ederek gitmez. her iş zamanımızı alır eğlenmemizi azaltır. en iyi iş hiç çalışmamaktır. iş bir zorunluluktur. dolayısıyla romantizme gerek yok. profesyonel olun acıyı kabullenin.
  • metrobüse binerken kapıyı denk getirmek için durakta kapının denk geldiği noktaya erişmeye çalışırken arkadakilere götümü sürttüre sürttüre yengeç dansı yapıyorum.

sayılır mı?

https://youtu.be/p61zw49jyxu
  • belki dans ederek gelmiyoruz...

ama içeride fena halde dans dönüyor. bu kesin. bildiğiniz işi gücü bırakıp kadehler elimizde dans ettiğimiz oluyor. bu satırları da söz konusu şarkılar eşliğinde yazıyorum. sanırım bir miktar mutluyuz.
  • oldu ameke. zannediyorum ki başlığı açan arkadaş isviçre'de yaşıyor. zira tr de yaşıyor olsaydı yazmazdı.
  • kişisel gelişim zırvası.

edit: bir işe mutlu gitmek için en başta maaşın dolgun ve ülke ekonomisinin iyi olması lazım. kemal kılıçdaroğlu ve 7 cüceler ekonominin e'sinden anlamaz. şunu diyen kemal'in ekonomiyi düzeltmesi mümkün mü: "uyuşturucu ve organ ticareti yapanlar ile kara para aklayanlardan vergi alacağız" :))))))

ekonomiyi toparlamak için tecrübeli kadro, bilgili uzmanlar gerekir. bunlar da sadece tayyip erdoğan ve kadrosunda var. pandemi, ukrayna savaşı, deprem gibi bir sürü olağan üstü felakete rağmen cansiperane çalışarak ülkeyi uçuruma sürüklenmekten korudular. bir yıl içinde çok daha iyi yere de getireceklerdir.

tercih sizin kemal + 7 yardımcısı mı cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan mı?
  • iş yerine dans ederek girsem zaten işime son verirler o an da.
  • “dayı sen ne diyon ya?” şeklinde cevaplanabilecek cümle. muhasebe bilmez, gayrı safi bilmez boş boş konuşur. burası batı ülkesi değil çalışanların yüzde 98’i de işine ayakları geri geri giden insanlar yani mecburiyetten iş güç emek verenler. efendilik bekleyen başka yere gitsin.*
    nsfw referans

t: beyaz yaka silkme odaklı kişisel gelişim zırvası.
hesabın var mı? giriş yap