4 entry daha
  • bugünkü adana demir - başakşehir maçında kariyerindeki ilk maçına çıkıp ilk sınavını harika bir başarıyla vermiş öğrencidir. emre belözoğlu’nu her ne kadar fazla sevmesem de kendisiyle maça çıkabilme cesareti açısından kutluyorum. deniz kardeşimiz de çok iyi bir maç çıkardı. yaşına göre bu seviyeler çok ağır ve stresli olabilirdi. maç da adana demir deplasmanı ve aşırı tempolu geçti. kağıt üzerinde talihsiz bir ilk maç seçeneği gibi görünürken birden fırsatını iyi değerlendiren bir genç kaleci için kariyer maçına dönüştü. refleksleri pozisyon alışı yaşına göre kuvvetli bir kaleci. eksikleri var ama bu yaşlarda ve ilk maçında eksiklerinin olması kadar doğal bir şey olamaz. ne olur çok iyi çalış kardeşim. ne olur sosyal medya desteği, psikolojik destek ve benzeri bilimum uzman görüşleri ile destekleyerek planla kariyerini. her genç yeteneğin alması gereken hatta bana kalırsa direkt kulüpler tarafından imkan olarak sunulması gereken tıpkı bir antrenör gibi tıpkı bir fizyoterapist gibi direkt olarak belli bir programla belli bir amaçla rutin kendiliğinden kulübün sunduğu imkanlar içerisinde bulunmalı ve gelecekte bu şekilde olacağına inanıyorum.
  • üç büyük görmeden avrupa'ya gidebilir. o potansiyel var kendisinde.
  • yakın bir gelecekte milli takım kalesi kendisine emanet olacak. üç büyüklerden birine de gidebilir ya da direkt avrupa’ya gidebilir.

buffon kumaşı var bu çocukta. bekleyelim görelim.
  • yolu açık olsun çocuğumuzun.
  • özetten geliyorum, ilk sayfadan yerimi alayım. direkt avrupa yapması gereken genç kaleci.
12 entry daha
hesabın var mı? giriş yap