• seks sırasında daha ateşli falan olunmasını sağlıyormuş bu karşılıklı kötü soz soyleme olayı. ama türk dili ve edebiyatı buna pek uygun değildir bence. çünkü bizde argo ve küfür çok farklı bir şekilde yapıldığı için genelde hayalkırıklığıyla biter bu heves.

k: hadi küfür et bana tonguç oh yeah
    e: ecdadını skim, orospu çocuğu
    k: ay ne diyorsun?
    e: ananı sikeyim ananı.
  • ing. sevisirken falan argo konusmak:

-oh yeah baby please talk dirty
    -yomcuguna sopa soktugumun avradi

(bkz: sevisirken kufretmek)
    (bkz: ukte dolmasi)
  • -ahh ohh hadi kötü birşeyler söyle bana!
    -urladaki yazlığı sattım!
  • sekreter jale: hadi benimle kirli konuş, sert davran bana, kaba ol biraz.
    şahin k: amını kırarım...
  • bayanlarla küfürlü sohbet* manasına gelen konuşma çeşidi.
    hayatımda iki kere hayat kadınıyla muhatap oldum ilki anlatacağım olaydır. ergeniz daha yaşım onbeş bir milli olma hevesidir ki sormayın. elalemi dayısı götürüyor bu tarz işlere, benim dayım refah partisinden plaket almış adam götürdüğü tek yer#26786206 beni pek şaşırtmamıştı zaten. bende mahalleden bir tane abiye* * * danışıp adres alıp kendi imkanlarımla gitmeye karar verdim. tek başına gitmeye götüm yemediği için kankalarımdan en samimisini sectim adrese gittik. cebimizde ikişer tane kondom dolanıyoruz. evi tespit ettik on dakika etrafında dolaştık. en sonunda demir kapıdaki teli çektik. ve pis kokulu bahçeye girdik. burada yazdığıma bakmayın o manzaranın resmini, filmini, belgeselini çeksen gene de tam manasıyla aktaramazsın. bir tane yaşlı kadın yıllar sonra esrar olduğunu öğrendiğim elinde sigarayla bize bakıyor ilk aklıma adresi veren abinin bizi işlettiği geldi sonra o teyze konuşmaya başladı.
    -nooldu lan neden geldiniz?
    -ne susuyonuz lan piçler?
    ben hiç cevap vermeyerek kadını biyolojik bir sınıfa oturmaya çalışıyordum. zira kafamda benim ne işim var lan burda gibi cevap araya bir sürü soru dolanıyordu. o ara arkadaşım konuştu.
    -iş için geldik.
    -iyi bok yediniz. elmaaaz gel kız iş var. kelle başı beş liranızı alırım.
    hemen çıkardık verdik parayı. dehşet tırsıyorum. o arada elmas dediği abla geldi. şimdi güzellik göreceli bir kavram ama hakikaten o ablanın bir çekiciliği yoktu hemde hiç yoktu. arkadaşımı alıp odaya götürdü o kadın. ben tim burton filminden fırlamış teyzeye bakakaldım. nerde o müjde arserpil çakmaklılı genel evler nerde burası diye düşünürken
    -ne bakıyon lan amcık amcık otursana beni mi sikcen?
    bahçedeki kanepeye atıverdim kendimi. artık yağmur altında kalmaktan ne hale gelmiş kanepe bakamadım bile
    -yok teyze estağfurullah. *
    -sizin ben kafanızı sikeyim körpecik adamsınız dışarıda herkes bedava veriyor siz buraya geliyorsunuz mal mısınız lan siz….. bununla başlayıp devam eden bir sürü nasihat! gelmeye başladı. tam olarak convert edemiyordum söylediklerini. sebebi ise ağzındaki eksik dişler ve heyecan.
    heyecandan ölmek üzereyim milli olma heyecanı değil bu bin türlü şey geçiyor kafamdan. ya polis basarsa, ya beni elmasla evlendirirlerse, ya bu teyze kaynanam olursa bunlara birde ortamın pis kokusu eklenince bende derin nefesler başladı teyze de bunu fark edince
    -bu yaşta geberecen lan ne içiyon sen?
    artık koku daha şiddetli gelmeye başladı başım da hafiften dönüyordu cevap veremeden bastım deparı kapıya doğru kaçtım. o astım halimle ciddi bir mesafe koşmuşum. mahalleye geldim hala zor nefes alıyorum ama eve gitmedim kurtarmam gereken onurum vardı kankamı bekledim geldi
    -çok güldü lan kadın sana paranı da geri vermedi.
    -lan sokayım parasına aga kimseye anlatma bunu
    dedim. sağolsun o gün bugündür kimselere anlatmıyor ama o kadınla beraber oldu diye ne elini sıkarım ne bayramlaşırım hala aramız iyidir o ayrı ama mesafem katidir.

yaşadığım birkaç dirty talking tecrübesinden biri budur. birde eski kız arkadaşımın histerik dönemlerinde attığı küfürlü ve beddualı mesajlar var ama onlar sayılmaz galiba.
  • dirty talking seks sırasında gerçekten baştan çıkarıcı olabilir. buralarda sıkça karikatürize edildiği şekilde değil ancak başka biçimlerde komik de olabilir. çiftlerin bunu ne derece kaldırabileceği, ne kadar zevk alabileceği kendi tercihleri. hatta bu mevzu yer, zaman ve kişiye göre bile farklılık kazanabilir. diyeceğim o ki; seks yaparken "bağırta bağırta sik beni, ağzıma ver, hepsini sok, bacaklarımı ayır" vs. gibi sözler duymak her zaman ve herkesle tahrik edici olmayabiliyor. bunun belirleyiciliğe sahip bir kriteri pek yok. "seks hayatı sadece misyonerden ibaret olanlar anlamaz" filan denmiş de bir tüyo vereyim, misyoner ve varyasyonlarında da partnerin gözünün içine bakıyorken bu tip şeyler duymak, alttaki partnerin ve bazı bazı üsttekinin de ellerinin serbest halde olması hiç de beklemediğiniz diyarlara yol açmanıza sebep olabilir. daha evvel bahsedildiği gibi dirty talking sözel şiddeti barındırdığı ölçüde fiziksel şiddeti, hadi şiddeti demeyeyim de hoyratlığı beraberinde getirir. hatta getirmelidir. bu benden bir tavsiye. karar da tercih de sizin lan, aha bak ne yazmışlar hemen deneyek diye dalmayın mevzuya. neyse, esas sıkıntı başka yerde, hiçbiriniz de değinmemişsiniz.

tercih eden, seven, dirty talking'den hoşlanan çiftlerin mevzuyu seks dışına taşıması görülen arızalardan biri. benim için işin bokunun çıktığı nokta, seksten bahsedilirken partnerin kalkıp "sen beni sikerken", "o sırada sikiyordun" vs. gibi dirty talking'i seks dışına taşıracak sözler kullanması oluyor. yani sözel şiddetin seks dışına çıkarılıp günlük hayata adapte edilmesi. hayatımda bu kadar rahatsız olduğum nadir şey var ilişkilerde.

yatakta, mutfakta, yerde, tavanda artık her nerede sevişiyor ve sevişiliyorsa orada değil de gündelik hayatta seksten bahsederken "ya geçen sen beni sikiyodun ya" filan diye lafa giren kadının derdi nedir anlayabilmiş değilim. hadi derdini anlamakla mükellef de değilim de, baştan çıkartıcı bir şeyi bu kadar bayağı hale getirme becerisini gösterebilen insandan uzak duracan aga, onu diyorum.

ilişkiyi, ister istemez siken-sikilen formatına indirgeyen, seksi geç, ilişkinin her anını; kavgaları, verilen/verilecek kararları, iletişimi vs. de dahil hemen her şeyi baskın-edilgen düzeninde algılayan ve dahi algılatmaya zorlayan bir insan olabilir karşısndaki. mevzunun psikolojisini filan bilmem ben; o kadarını sorma da, yatakta kendisini "sikmemden" hoşlanan bir kadının hayatını da sikmemi beklemesini anlamlandırmam pek kolay değil.
  • dünya üzerinde küfür gibi bir konuda liderliği kimseye kaptırmayan türkçe'nin, konu dirty talking olduğunda sırf ingilizce karşısındaki hezimeti bile beni çok üzüyor lan.
  • babacık dersen tabi olmaz papağan mıyız amına koyum.
    özentilikle de hiç alakası yoktur.
  • sevmeyen insan sayısı çok azdır. yani en azından öyle olmalıdır. cinsel hayatta yapılan en büyük hatalardan birisidir yapılmaması. bu konuda madde madde gidip genç arkadaşlara yardımcı olmaya çalışalım.

1- öncelikle kimse yatakta sessiz çıt çıkarmayan partnerden hoşlanmaz. en azından inlemeli, hoşunuza giden şeyler yaşadığınızı belli etmelisiniz. sessizlik (gizlilikten sessizlik değil) libidoyu düşürür.

2- biraz çekingen birisiyseniz duyacağınız çok küçük dirty talk kelimeler sizi bir canavara dönüştürebilir. utangaçlığınız kaybolacaktır.

3- dirty talk sırasında asla yumuşak ses tonu kullanmayın. kibarlık iyi değildir.

4- düzenli bir seks hayatınız varsa sürekli kullandığını ifadeler bir zaman sonra sıkacaktır. yeni kelimeler öğrenmek için çabalayın. yeni kelimeler daha fazla libido demektir.

5- emirler verin. genelde erkekler kadınların yatakta ne istediğini tam olarak bilemez. işi tahmine bırakmayın. erkeğe ne istediğinizi nasıl istediğinizi çekinmeden söyleyin. uzun cümlelerle değil ama. mesela "o dilini orada istiyorum"

6- kelimeler her zaman gerekli değildir. küçük inlemeler, hatta çığlıklar, nefes nefese kalmalar, kalçaya şaplaklar seksten aldığınız zevki gösterir ve partnerinizi de heyecanlandırır.

7- arada sorular sorun. "bu daha iyi mi?", "daha sert?" gibi sorular ama "acıyor mu" gibi mal sorular değil. acı yok rocky anla bunu artık.

8- konuşma tarzınızı değiştirebilirsiniz. bazen fısıltılar çoğu kelimeden daha etkilidir.

9- sevişirken başka dilde kelimeler de kullanabilirsiniz. türk sevgiliniz varsa illa türkçe dirty talk gerek değildir. çoğu zaman başka bir dil sizi daha çok cezbedebilir. "fuck me whore"

10- partnerinizin adını söyleyin. utanmayın söyleyin. yatakta sadece ona odaklandığınızı hissedip bir hayvana dönüşecektir.

(bkz: el emeği göz nuru)
  • friendsin birinci sezonunda * rossun ya$adigi bir durumdur .
    opusme sahnesi
    kadin:talk dirty !
    ross:here ?
    kadin:come on .say something .........hot .
    (bi kac saniye dusundukten sonra)
    ross:vulva.
hesabın var mı? giriş yap